سالوا سفر خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و قیمت بلیط ارزان چارتر هواپیما تهیه بلیط هواپیما بلیط مشهد و بلیط کیش

بلیط هواپیما
بلیط لحظه آخری کوالالامپور

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

در سایت سالواتراول می توانید لیست بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور را در دوره های ۱۵ روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیما برای کوالالامپور، ارزان و مناسب در تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور صادر می شود، در فرودگاه و برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.

هنگام سوار شدن به هواپیما به مقصد کوالالامپور کافیست تا عکس بلیط را نشان مامور کنترل فرودگاه دهید و کارت پرواز سوار شدن به هواپیما را دریافت نمایید.

هنگام خرید بلیط هواپیمای کوالالامپور فقط در انتخاب ماه و تاریخ انتخاب کنید، نمودار ما بهترین زمان برای پرواز به کوالالامپور را نشان می دهد. با امکاناتی که سایت سالواتراول برای شما در نظر گرفته است، شما می توانید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما برای کوالالامپور را خریداری کنید. لطفا کامل دقت فرمایید، تمامی بلیط های چارتری به مقصد کوالالامپور غیر قابل استرداد هستند.

بلیط لحظه آخری کوالالامپور، تخصص شرکت سالواتورز است.

جهت خرید بلیط لحظه آخری کوالالامپور با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

تلفن آژانس هواپیمایی سالواتورز در تهران: ۸۶۰۳۷۱۶۷

همراه تهران: ۰۹۳۹۶۰۰۶۹۰۹

آیدی تلگرام  پاسخگویی درباره بلیط لحظه آخری کوالالامپور : last_ticket@

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

اطلاعات بیشتر در مورد پرواز به مقصد کوالالامپور وسایر شهر های کشور مالزی و بهترین بلیط چارتر و ارزان را از سایت سالواتروال بخواهید.

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

درباره شهر کوالالامپور
موقعیت جغرافیایى و اطلاعات کوالالامپور

کوالالامپور یا به بیان رسمی تر قلمروی فدرالی کوالالامپور پایتخت رسمی و همچنین بزرگترین شهر مالزی است. این شهر در فضایی به وسعت ۲۴۳ کیلومتر قرار گرفته و جمعیتی در حدود ۱٫۷ میلیون نفر را در خود جا داده است. کوالالامپور بزرگتر یا گِرِیتِر کوالالامپور که همچنین با نام کلانگ وَلی نیز شناخته می شود دارای یک تراکم شهری با جمعیت ۷٫۲ میلیون نفر می باشد. همچنین این شهر در میان مناطق شهری با رشد جمعیت و اقتصادی سریع در جنوب شرقی آسیا قرار دارد.

کوالالامپور جایگاه پارلمان مالزی است. این شهر زمانی خانه شعب قضایی و اجرای دولت فدرال بود، ولی این شعب در اوایل سال ۱۹۹۹ به پوتراجایا منتقل شدند. محل اقامت رسمی شاه مالزی، کاخ ملی یا به زبان مالایی ایستانا نگارا، نیز در شهر کوالالامپور قرار دارد. کوالالامپور یکی از شهرهای جهانی یا آلفا (به شهری گفته می شود که نقش مهمی در نظام اقتصادی جهان دارد.) در دنیاست که به علت پایتخت و کلیدی بودنش، مرکز اقتصادی، مالی و فرهنگی مالزی به حساب می آید.

کوالالامپور یکی از سه قلمروی فدرالی مالزیست که در ایالت سلانگور، واقع در مرکز سواحل غربی شبه جزیره مالزی قرار دارد. این شهر از دهه ۱۹۹۰ میزبان بسیاری از رویدادهای ورزشی، سیاسی و فرهنگی نظیر بازی های کشورهای مشترک المنافع سال ۱۹۹۸ و مسابقات فرمول وان بوده است. همچنین بلند ترین برج های دوقلوی جهان، برج های دوقلوی پترونانس که به نماد مالزی تبدیل شده اند نیز در شهر کوالالامپور قرار دارند.

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

بلیط لحظه آخری کوالالامپوربلیط لحظه آخری کوالالامپور

جمعیت کوالالامپور

بر طبق آخرین آمار بدست آمده در سال ۲۰۱۶ جمعیت کوالالامپور چیزی در حدود ۱ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر است که از این تعداد ۴۶٫۴ درصد را مسلمانان، ۳۵٫۷ درصد را بودایی ها، ۸٫۵ درصد را هندوها، ۵٫۸ درصد را مسیحیان و ۳٫۱ درصد را مردمانی با دیگر مذاهب تشکیل داده اند.

 

آب و هوای کوالالامپور

کوالالامپور به واسطه رشته کوه های تی تی وانگسا در شرق و جزیره سوماترای اندونزی در غرب، دارای آب و هوای استوایی است. این بدان معناست که هوایی گرم و آفتابی به همراه باران های فراوان دارد، مخصوصاً در طول فصل بادهای موسمی شمال شرقی که از ماه اکتبر تا مارس است.

 

دمای هوا ثابت بوده و بالاترین درجه بین ۳۲ تا ۳۳ درجه سانتیگراد متغیر می باشد و هیچگاه از ۳۸٫۵ درجه سانتیگراد بالاتر نرفته است. همچنین کمینه دما بین ۲۳٫۴ تا ۲۴٫۶ درجه سانتیگراد شناور بوده و تا کنون پایین تر از ۱۴٫۴ درجه سانتیگراد نبوده است. حداقل بارش باران در کوالالامپور معمولاً سالانه ۲۶۰۰ میلیمتر می باشد، با توجه به اینکه ماه های ژوئن و جولای نسبتاً خشک هستند، اما به طور معمول پس از بارندگی در هر ماه این مقدار از ۱۳۱ میلیمتر تجاوز نمی کند.

در هنگام باران شدید در کوالالامپور جاری شدن سیل، مخصوصاً در مرکز شهر و نواحی پایین رود امری طبیعی است. دود ناشی از آتش سوزی در جنگل های نزدیک سوماترا گاهی اوقات سبب ایجاد مه در منطقه می شود و این امر دلیل اصلی آلودگی هوا به همراه دود ناشی از موتور وسایل نقلیه و کارهای ساخت و ساز در شهر است.