Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط دقیقه 90 تهران به استانبول

پرواز چارتر 27 بهمن

پرواز چارتر دقیقه نود استانبول 27 بهمن ماه 1396

 

بلیط دقیقه 90 تهران به استانبول در تاریخ 96/11/27 روز جمعه ساعت 12:10 توسط هواپیمایی قشم ایر معادل 149.700 تومان است.

پرواز دقیقه نود تهران به استانبول ترکیه در تاریخ مذکور و در ساعت 13:40 توسط هواپیمایی زاگرس معادل 199.700 تومان می باشد.

نرخ بلیط دقیقه 90 تهران به استانبول در تاریخ فوق و در ساعت 18:00 توسط شرکت هواپیمایی تابان برابر 204.700 تومان است.

 

 

لازم به ذکر است جهت مشاهده لیست قیمت بلیط های لحطه آخری و پرواز های چارتری می توانید به سایت stkt.ir مراجعه نمایید.

 

 

 این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

استانبول را بهتر بشناسیم

استانبول دارای یک منطقه بزرگ است که میتواند در چندین ناحیه آب و هوای مختلف در همان شهر تجربه کند اما به طور متوسط ​​استانبول دارای محیط دریایی مدیترانه است. تابستان به طور معمول گرم و خشک با هوا تا 30 درجه سانتیگراد است. در حالی که تابستان گرم است، اما همچنان بسیاری از مردم پروازهای استانبول را در این فصل ارزان می کنند تا تعطیلات تابستانی خود را صرف کنند. در طول ماه های زمستان درجه حرارت حدود 10 درجه است، اما درجه حرارت به ندرت زیر نقطه انجماد می افتد. بارش برف نیز می تواند از 10 یا 12 روز در این فصل مشاهده شود. بین ماه های آوریل و مه و سپتامبر تا اکتبر، آب و هوا معمولا با درجه حرارت حدود 15 تا 25 درجه و متوسط ​​است و این بهترین زمان برای گردشگری در شهر با توجه به آب و هوا است.

 

 

 

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول

خرید بلیط لحظه آخری استانبول: خرید در این شهر ارتعاشی یک تجربه هیجان انگیز است. فرصت های خرید این شهر بسیار زیاد است که از فروشگاه های سنتی آن تا شاخه های مراکز خرید بزرگ در استانبول متغیر است. خارجی ها به استانبول سفر می کنند تا به بازار بزرگ بروند؛ یکی از بزرگترین بازارهای جهان به شما یک تجربه خرید فراموش نشدنی را می دهد. این بزرگترین بازار تحت پوشش جهان است. این جالب جالب است که در کنار خطوط خیابانها با طلا و جواهر و بوتیک های خوب و همچنین خرید در آنجا راه بروید.

 

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

تفریحات شبانه تفریحی استانبول: هر مسیری که شما انتخاب می کنید در شبهای پایانی برگزار می شود، سرگرمی و فعالیت های شب زنده داری را خواهید یافت. اکثر خارجیانی که به شهر سفر می کنند به طور منظم به استانبول سفر نمی کنند، اما در بسیاری از مناطق مشغول شهر، بسیاری از آنها انتخاب می شوند. مکان هایی که انرژی و انواع زندگی شبانه را ارائه می دهند عبارتند از: کافه ها، کافه ها، رستوران ها، و کلوپ های شبانه. محبوب ترین آنها عبارتند از: بابل، Dulcinea، پایان بالا، سلام، Roxie و Sortie. اکثر نواحی کلاسی ها و کافه ها در قسمت اروپایی قرار دارند و در میان مردم محلی بسیار محبوب هستند و کسانی که پروازهای ارزان به استانبول از انگلیس را دریافت می کنند.

 

بلیط چارتری ترکیه

بلیط چارتری ترکیه

 

قبل از خرید بلیط لحظه آخری ترکیه هتل رزرو کنید

هتل های استانبول: این بزرگترین شهر اروپایی نیاز به تعداد زیادی از امکانات اقامتی برای تسهیل هر چه بیشتر ساکنان و خارجی هایی که برای گردشگری یا سایر اهداف دیگر به این شهر سفر می کنند. این شهر ظرفیت پذیرش انواع مسافرین با طیف وسیعی از هتل های لوکس، ارزان و ارزان را دارد. این هتل ها بیشتر توسط کسانی که پروازهای استانبول را ترک کرده اند رزرو می کنند. هتل های مقرون به صرفه با امکانات کمتری نسبت به لوکس ارائه می دهند. آنها با تهویه مطبوع مجهز شده اند و در طول شب، تلویزیون را برای استراحت می کنند. به طور خلاصه شما هر کاری را در استانبول انجام می دهید تا خاطره تان را به شما نشان دهد.

 

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری استانبول

 

من یک حرفه موسیقی هستم، از استانبول برای حضور در جشنواره موسیقی در آنجا دیدن کردم، اما برای لذت بردن از آن، خیلی بیشتر یافتم. پرواز خود را به استانبول با پرواز به شرکت هواپیمایی استانبول رزرو کردم.

 

 

موزه های زیبای کشور ترکیه و شهر استانبول

موزه نیز شامل می شود؛ تزیین میراعب از مقبره سیدراقایاء و سیدا نسیفا، تابوت چوبی زیبایی از الحسین، مجموعه ای از لامپ های مسجد ساخته شده از جنس فلز، چوب و سنگ مرمر، برای جذب پروازهای ارزان قیمت استانبول ترکیه است. برخی دیگر مجموعه بی نظیر در موزه؛ جعبه قرآن، فرشهای زیبا ایرانی و ترکیه، یکی از مهمترین آثار میمار سینان و فواره از کاخ موناسترلی در جزیره رودا به دست آمده است. تعداد زیادی از گردشگران هر سال پروازهای استانبول از بریتانیا را برای بازدید از این علامت زمین با مجموعه های هنری باستانی غیر قابل مقایسه می کنند. این موزه هر روز از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به جز روز دوشنبه برای همه بازدیدکنندگان باز می شود.

 

 

پرواز دقیقه 90 استانبول

پرواز دقیقه 90 استانبول

 

من هفته گذشته تحقیقات خود را در زمینه هنر اسلامی انجام دادم و با پرواز استانبول در استانبول با پرواز استانبول به مقاصد هنری اسلامی در مورد استانبول سفر کردم و من فقط شگفت زده شدم که بزرگترین کار و نمایش هنر اسلامی در اینجا

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوشهر

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوشهر

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید