Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت، تخصص شرکت سالواتورز است.

جهت خرید بلیط لحظه آخری فرانکفورت با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری چارتری از تهران به فرانکفورت در تاریخ ۹۶/۱۰/۱۲ در ساعت ۴ بعد از ظهر توسطهواپیمایی فرانکفورت ۱٫۹۲۰٫۱۰۰ تومان است. قیمت بلیط یاد شده به دلیل اینکه هرساعت قیمت ها متغییر است برای همان ساعت می باشد برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط لحظه آخری و چارتری به سایت stkt.ir مراجعه کنید. همچنین برای خرید بلیط هواپیما داخلی به سایت salvatravel.com مراجعه کنید.

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

ممکن است که شما افراد زیادی را بشناسید که برای رفتن به مسافرت تمایلی به صرف هزینه های زیاد ندارند. اینگونه افراد همیشه دنبال پرواز ها و بلیط های ارزانی می گردند تا بتوانند به برنامه های سفر خود بپردازند.

 

بلیط لحظه آخری هواپیما برای این افراد همانند راه نجات و برگ برنده ای است که بتوانند سفر خود را با هزینه های کم و مقرون به صرفه به پایان برسانند. در واقع این افراد به آنچه ایده آل خود بوده است رسیده اند.
خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری تکنیک هایی دارد که باید چند بار این خرید ها را انجام دهید تا متوجه شوید که چه زمانی بهترین وقت ممکن برای خرید این گونه بلیط هاست یا اینکه سایت های معتبر برای خرید بلیط این گونه پرواز ها کدام است؟ البته با خواندن این مطلب شاید بسیاری از مشکلات شما حل شود و برای اولین خرید خود بتوانید مانند یک فرد با تجربه عمل کنید.
مزیتی که این گونه خرید ها دارند این است که شما می توانید تا ساعات کمی که به پرواز مانده (مثلا 1 ساعت) بلیط خود را خریداری نمایید. همین موضوع است که باعث شده عنوان “لحظه آخری” به این گونه بلیط ها اطلاق شود. مقاله ما را تا انتها دنبال کنید تا با جزئیات این گونه بلیط ها آشنا شوید.

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط چارتر

بلیط چارتر هواپیما توسط بعضی از شرکت ها وآژانس های خدمات مسافرتی به فروش می رسد. بعضی از آژانس های مسافرتی سالانه یا برای مدت مشخصی تمام یا بخشی از صندلی های یک هواپیما را برای بعضی مسیرهای هوایی از شرکت های هواپیمایی اجاره می کنند و بلیت این پروازها را به مسافران آن مسیرها می فروشند.

در این حالت به آژانس های مسافرتی که مسئولیت فروش این گونه بلیط ها را بر عهده دارند “چارترکننده” و به شرکت های هواپیمایی که تمام یا بخشی از صندلی های پروازش را اجاره می دهد “چارتر شونده” می گویند. این شرایط به گونه ای است که خود ایرلاین ها مستقیما مسئول فروش بلیط نیستند، بلکه شما از آژانس های چارتر کننده بلیط های هواپیما را خریداری می کنید و بهای بلیت چارتر را هم نه شرکت هواپیمایی، بلکه آژانس چارتر کننده تعیین می کند. به همین علت است که نوسان قیمت در بلیط لحظه آخری هواپیما فراوان است.

بلیط های لحظه آخری برای چه کسانی مناسب است؟

قطعا شما هم افراد زیادی را می شناسید که برای انجام کارهای روزانه و یا رفتن به محل کار خود مجبورهستند که به شهرهای گوناگون سفر کنند. این افراد اگر هواپیما را برای رفتن به مقصد خود انتخاب کنند می توانند از بلیط های لحظه آخری استفاده نمایند. مزیت بلیط های لحظه آخری برای این افراد این است که چون به طور مداوم در حال رفت وآمد هستند در نتیجه هزینه کمتری را برای حمل و نقل خود پرداخت می کنند. گاهی هم ممکن است برای شما یک مسافرت فوری پیش بیاید که مجبورید طی چند ساعت به شهر دیگری منتقل شوید. بلیط های لحظه آخری بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید هر چه سریعتر به مقصد مورد نظر خود برسید بدون آنکه درگیر آژانس های فروش بلیط شوید و وقت خود را به هدر بدهید.

چه زمانی بلیط های لحظه آخری گران می شوند؟

نرخ بلیت های چارتری در زمان های مختلف و بسته به شرایط چارتر کننده ها متغیر است. بعضی از مسیرهای پروازی مثل تهران- کیش یا تهران – مشهد در مناسبت ها و مقاطع زمانی خاصی مثل عید نوروز یا فصل تابستان تردد بیشتری دارند. در ادامه این موضوع تقاضا برای خرید بلیط این مسیرها هم افزایش می یابد. در نتیجه آژانس های مسافرتی یا چارترکننده ها هم قیمت بلیط هایشان را افزایش می دهند تا سود بیشتری از این امر ببرند.

نکته مهمی که درباره بلیت های لحظه آخری هواپیما باید بدانید این است که فرقی نمی کند در کدام مقطع از تقویم گردشگری قرار دارید، تحت هر شرایطی اگر پرواز چارتر خالی بماند، هزینه خالی بودن پرواز را آژانس چارتر کننده متحمل خواهد شد. پس آنها می خواهند به هر طریق بلیط های خود را بفروشند تا ضرر و زیان مالی را متحمل نشوند؛ حتی اگر فروش بلیط ها به پایین ترین قیمت ممکن باشد. به همین دلیل هم در شرایط زمانی متفاوت، بهای بلیط چارتر تغییر می کند. گاهی اوقات هر چه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم، بهای بلیت چارتر پایین تر می آید که چرایی این موضوع در بالا بیان شد.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

تغییر لحظه به لحظه قیمت بلیط های لحظه آخری

مزیت بزرگ بلیط های لحظه آخری در متغیر بودن بهای آن هاست. آژانس های مسافرتی مجبورند برای به دست آوردن هزینه های چارترشان، به هر ترتیب که شده بلیط های خود را به فروش برسانند. به همین دلیل است که گاهی می توانید در فصل هایی از سال که مسافرت کمتری انجام می شود بهترین خرید ممکن را داشته باشید. مثلا در روزهای پایانی سال که بیشتر مردم مشغول انجام کارهای ویژه سال نو و امور مربوط به خانه داری هستند، شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده یک بلیط لحظه آخری برای کیش تهیه کنید و اوقاتی خوش را با خانواده خود در کنار سواحل زیبای خلیج فارس سپری نمایید. اما اگر برای انجام این کار زمان را از دست دهید قطعا بلیطی گران قیمت نصیب شما خواهد شد که ممکن است قیمت آن برابر با بلیط های سیستمی باشد. پس در عین حال که دقت فراوان به خرج می دهید باید زمان را هم در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را برای بلیط های لحظه آخری داشته باشید.

تور لحظه آخری چیست؟

همان طور که گفته شد آژانسهای مسافرتی اغلب به میزان خاصی بلیط برای مقصدی معین و در زمانی معین تهیه میکنند. در صورتی که با فرارسیدن موعد سفر، تعداد مسافران به حد نصاب نرسد، دفترهای خدمات مسافرتی مجبور هستند با صندلیهای خالی و بلیطهایی که فروش نرفته است برنامه را با هواپیماها و هتل هایی که چارتر کرده، به سرانجام برساند.

پس این آژانسها بلیطهای باقیمانده را با تخفیفهایی (بین 10 تا 50 درصد بسته به خارجی یا داخلی بودند سفر)، به فروش میرسانند. این اقدام اگرچه از نظر مالی برای مشتریان بسیار به صرفه و ایده آل است ولی از نظر برنامهریزی و ساعت پرواز هیچ گونه حق انتخابی برایشان باقی نگذاشته است. البته دانستن این نکته ضروری است که تورهای لحظه اخری فقط ویژه شهرهایی هستند که زمان طلایی سفر دارند و یا کشورهایی که برای رفتن به آنها ویزا لازم نیست. خوشبختانه این یک اتفاقی است که با سود دو طرف همراه است؛ چرا که از یک طرف آژانس های هواپیمایی موفق به فروش تورهای خود شده اند و از طرف دیگر مسافران هم توانسته اند آنها را با بهترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

دانستن این نکته ضروری است که برای رفتن به چنین سفرهایی همیشه باید چمدانتان آماده باشد؛ چرا که هر لحظه امکان دارد که پرواز شما به اصطلاح اوکی شود و مجبور به حرکت باشید. شاید پرواز چند روز دیگر باشد و شاید یه ساعت دیگر! اگر می خواهید با تور لحظه آخری با خانواده خود به مسافرت بروید این امکان وجود دارد که نتوانید در یک هواپیما صندلی های در کنار هم پیدا کنید. چرا که مسافران دیگر با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری نموده اند.

تور های لحظه آخری هم مانند بلیط های چارتری امکان کنسلی، لغو یا استرداد را ندارند و اگر هم این امکان وجود داشته جریمه آن بسیار زیاد است که گاهی ممکن است برابر با کل هزینه تور باشد. پس در انتخاب خود دقت کنید تا ضرر و زیان مالی نصیب شما نشود.

 

برای خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری چکار کنیم؟

اگر قصد خرید بلیط های لحظه آخری هواپیما را دارید باید به چند نکته توجه کنید. در قدم اول اینکه به خوبی جستجو کنید تا همین زمان کوتاه را هم از دست ندهید. با جستجوی بیشتر می توانید به نتایج بهتری هم دست پیدا کنید. اگر بار اولی است که از این پرواز ها استفاده می کنید بهتر است در این زمینه از افرادی کمک بگیرید که قبلا از پرواز های لحظه آخری استفاده کرده اند تا بتوانند تجریات خود را در اختیار شما قرار دهند.

زمانی که خواستید بلیط لحظه آخری را خریداری نمایید پول را مستقیما به حساب آژانس مسافرتی واریز کنید چرا که در این گونه پرواز ها واسطه گر وجود ندارد، پس مراقب افراد سود جو هم باشید. همچنین در زمان خرید بلیط به نوع هواپیما و ایرلاین ارائه دهنده این پرواز و همچنین کلاس پروازی و سایر موارد هم دقت کنید تا بتوانید سفری راحت را در پیش رو داشته باشید.

 

 

 این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید