Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما ازمیر ترکیه

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری ازمیر

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه
بلیط به تمام ازمیر های ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به ازمیر ترکیه
رزرو هتل در تمام ازمیر های ترکیه
قیمت و رزرو هتل در ترکیه ازمیر و دریافت واچر

دریافت ویزا ترکیه
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ازمیر و ترکیه
شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط ازمیر در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و ازمیروجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در ترکیههای مختلف هستند.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری از کانال زیر استفاده کنید

تلفن تهران 02186037167

ایران 09129344345

بلیط لحظه آخری چارتری

اطلاعات لازم درباره قیمت ارزانترین بلیط های لحظه آخری، بصورت روزانه در کانال تلگرام بلیط لحظه آخری درج می گردد

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان: salvatravel@

وبسایت خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و ارزان قیمت: www.stkt.ir

 

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به ازمیر شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ازمیر به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی ترازمیر Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در ازمیر به ازمیرپرواز می کند .
هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به ازمیرپرواز می کند .
هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی لوفت هانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به ازمیر پرواز می کند .
هواپیمایی ایر صربیا Air Serbia Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی ازمیر و پرواز از ترکیههای اروپایی به ازمیر و بلعکس مناسب می باشد .
توجه داشته باشید سالوا سفر نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط ازمیر از سالوا سفر خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به ازمیر های پر تردد ازمیر از ترکیه آمده است:

ازمیر به ترکیه: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – ترازمیر – آژین – امارات – فلای دبی – الاتحاد – قطری – لوفتهانزا – ایرفلوت – اتریشی – آلیتالیا و ایر صربیا با یک توقف به ازمیر ازمیر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به ترکیه از ازمیر:

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر ترکیه خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت ازمیر استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط ترکیه جریمه های سنگینی دارد .

 

 

ترکیه در ازمیر واقع در کره زمین و یک ترکیه دیدنی است است. ترکیه ازمیر بنیان گذار و یکی از شش جمهوری فدرال سوسیالیست جهان بود.

 

ترکیه ازمیر توسط مونته نگرو به سمت جنوب، بوسنی و هرزگوین به غرب، بلغارستان به جنوب شرقی، کرواسی به شمال غربی، مجارستان به شمال، مقدونیه و آلبانی به جنوب و رومانی در شمال شرقی احاطه شده است. ازمیر در مسیر اصلی خطوط ترکیه های اروپای مرکزی و شرق نزدیک (نسبت به اروپای غربی) واقع شده است.

 

خرید اینترنتی بلیط ترکیه از ازمیر

گردشگران تابستانی دوست دارند وقت خود را در ازمیر صرف کنند و از طبیعت بسیارزیبای پارک های ملی در سراسر ازمیرلذت ببرند. در زمستان، آنها از استراحتگاه های کوهستانی بیشتر استفاده می کنند (یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا در ترکیه قرار دارد، که به عنوان یکی از بهترین مکان های اسکی در اروپا شناخته می شود).

 

همچنین بسیاری از استراحتگاه های دارای استخر و چشمه های آبگرم در این ازمیر وجود دارد. ازمیر ها مردمانی خونگرم هستند، مخصوصا نسبت به خارجی ها، آنها از گردشگران بسیار استقبال می کنند، زیرا هنوز تعداد زیادی از پتانسیل های گردشگری برای معرفی به خارجیان وجود دارد.

 

اکثر ترکیه ها انگلیسی صحبت می کنند و مشتاق آن هستند که انگلیسی تمرین کنند (اما سالمندان بیشتر احتمال دارد به زبان آلمانی و / یا فرانسوی صحبت کنند)، بنابراین شما می توانید منظور خود را با زبان های مختلف بیان کنید.

اکثر گردشگران در تابستان به ترکیه می آیند و اغلب می توانید در خیابان های ازمیر، توریست های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی را ببینید و گفتگوهایی به این زبانها بشنوید. ازمیر ترکیهی زیبا با جاذبه های جالب است هنوز نه تنها توسط بازدیدکنندگان، بلکه توسط بسیاری از ازمیری ها نیز کشف نشده است.

 

جاذبه های دیدنی ازمیر

ازمیر طبیعت جالبی دارد با بسیاری از کوه ها و دریاچه ها و پیست های اسکی که در بسیاری از فیلم های سینمایی از آن استفاده شده است، مثلا فیلم دکتر ژیواگو. هفده امپراتور روم در قلمرو ازمیر امروزی متولد و حکومت کرده اند که همه آثار کاخ ها و قصرهای ترکیه در ازمیرموجود است.

شاید بهتر باشد بگوییم که قدیمی ترین ازمیرک های مسکونی بشر در اروپا و در ازمیر بوده اند. سد “آبی” هیدرو الکتریکی غول پیکر بنام “دیرداپ” در ترکیه وجود دارد که دریاچه پشت آن کیلومترها وسعت دارد.

جاده معروف ترکیه که از ازمیر به شرق توسط امپراطورروم ساخته شده بود در این ازمیر است. ترکیه در تقاطع تاریخ اروپا است و به همین ترتیب، ترکیبی از فرهنگ ها، قومیت ها و ادیان است. مردم ترکیه، بر خلاف اخباری که بدلیل جنگهای داخلی شایع شد، یکی از مهمان نواز ترین و استقبال کننده ترین مردم جهان هستند.

 

 

ترکیه به ازمیر لحظه آخری و چارتری

به تازگی، ازمیر به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا شناخته شد. ازمیر اخیرا میزبان مسابقه یوروویژن بود و این ازمیر ورزشکاران بنام جهان مانند جوکوویچ، یانکوویچ و ایوانویچ را معرفی کرد که سفیران صلح جهانی هستند.

مکان های جذاب دیگری در جاهای دیگر وجود دارد، اما ترکیه دارای یک روح بخصوص است که به ندرت در جای دیگر پیدا می شود و همراه با آثار فرهنگی مختلف، برای مسافرت بسیار خوب است.

 

ازمیر ترکیه

آب و هوای ترکیه

در شمال: آب و هوای قاره ای (زمستان های سرد و تابستان های گرم و مرطوب با بارش باران خوب)؛ بخش مرکزی: آب و هوای قاره متوسط؛ جنوب: تابستان های گرم و پاییز و زمستان نسبتا سرد با بارش برف سنگین است.

 

جغرافیای ترکیه

بسیار متنوع: به شمال، دشت های حاصل خیز غنی؛ به شرق، محدوده سنگ آهک و حوضه؛ به جنوب شرقی، کوه های باستانی و تپه ها. گرچه منطقه اطراف ازمیر در سال های اخیر به علت برخی از زلزله شناخته شده است

 

تاریخچه ترکیه

یک مسافر با آگاهی متوسط از این منطقه می تواند تاریخ ترکیه را به طرز شگفت انگیزی غنی پیدا کند.
چند نمونه جالب اول: در سرزمین مدرن ترکیه، بیشتر امپراطورهای روم پس از ایتالیا (حدود یک در پنج) متولد شدند.

یکی از آنها کنستانتین، اولین امپراتور بود که مسیحیت را قانونی کرد. یکی از قدیمی ترین فرهنگ های نوسنگی، شاید بیشترین ثروت در اروپا، از ازمیر آغاز شد. بیشتر جنگجویان زن در تاریخ از ازمیر ترکیه بوده اند. نخستین ازمیر ازمیر در اواسط قرن نوزدهم تشکیل شد و تا اواسط قرن بیستم به یک امپراطوری متشکل از اکثر بالکان تبدیل شد.

 

استقلال ترکیه

در سال 2002، جمهوری های ترکیه و مونته نگرو مذاکرات را برای ایجاد روابط آزادانه آغاز کردند که اولین تغییر با نام ازمیر«ازمیر و مونته نگرو» آغاز شد و سپس در ماه ژوئن 2006 به استقلال مونته نگرو ختم شد. اخیرا، کوزوو اعلام استقلال کرده است، با این حال، این اقدام هنوز توسط ترکیه و برخی از ترکیههای دیگر به رسمیت شناخته نشده است.

استقلال واقعی ترکیه، در تاریخ 4 فوریه 2003 (زمانی که از جمهوری فدرال یوگسلاوی به اتحادیه ایالتی ترکیه و مونته نگرو تغییر نام یافت) به دست آمد و درنهایت درتاریخ 5 ژوئن 2006 (از اتحادیه ایالت ازمیر و مونتنگرو به ترکیه) نیز جدا شده و جمهوری ترکیه را تشکیل داد.

 

 

این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری ازمیر

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری ازمیر

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوازمیر

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوازمیر

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

پروازها به مقصد ازمیر

پرواز به ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه و یکی از شهر های توریستی این کشور میباشد. شهری که در زبان ترکی به معنی زیباست و بی دلیل هم به این نام خوانده نمیشود، قصد پرواز به ازمیر دارید؟ با دستینیا میتوانید برای رزرو بلیط هواپیما ازمیر از طریق موتور جستجوی سایت، ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود و بهترین گزینه برای خرید پرواز به ازمیر را برگزینید.

فرودگاه بین المللی عدنان مندرس یا فرودگاه ازمیر در فاصله ی 18 کیلومتری مرکز شهر ازمیر واقع شده است. پرواز های مختلف به مقصد ازمیر در این فرودگاه به زمین مینشینند، طول مدت پرواز ازمیر بسته به میزان باد و شرایط جوی دیگر به طور میانگین نزدیک به سه ساعت است.

اکثر ایرلاین ها پرواز مستقیم ازمیر ندارند و یک توقف در فرودگاه های دیگر ترکیه از جمله، سبیها و یا آتا ترک دارند. شما میتوانید از ایرلاین هایی نظیر ترکیش، اطلس جت، پگاسوس و بسیاری دیگر از ایرلاین های معتبر برای یافتن پرواز ارزان به ازمیر استفاده نمایید.

برای رفتن به مرکز شهر از فرودگاه ازمیر علاوه بر استفاده از تاکسی های موجود در فرودگاه میتوانید از اتوبوس های واحد اسهات و همچنین اتوبوس های شرکت خدمات هوایی هاواش استفاده نمایید، اگر مایل به استفاده از اتوبوس نیستید میتوانید از طریق خطوط ریلی ایزبان نیز به مرکز شهر بروید.

ازمیر شهری است که هم افرادی که به دنبال ساحل و دریا و آفتاب هستند راضی نگه میدارد و هم با داشتن اماکن تاریخی متنوع برای افرادی مناسب است که علاقه مند به تاریخ و هنراند، میدان و مسجد کنکاک و بازار کمرالتی در کنار هم آسانسور آبی تاریخی شهر و چندین و چند مکان تاریخی دیگر از زیبایی های این شهراند. منتظر چه هستید زودتر چمدانتان را ببندید و ماجراجویی خود را آغاز کنید.

فرودگاه های نزدیک به ازمیر

 

 

مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از ازمیر (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از ازمیر (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

 

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما

جستجوی بلیط هواپیما

برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط ازمیر، در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

رزرو بلیط هواپیما

انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط ها از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روی
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت ازمیر هستید و یا نه دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

برخی ویژگی های خرید بلیط ازمیر در الی گشت

امکان خرید خدمات به همراه بلیط ازمیر

به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید

فرودگاه های ازمیر

لیست فرودگاه های ازمیر در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می شود ، در صورتی که برای سفر به ازمیر، فرودگاه برای شما مهم است با استفاده از فیلترینگ فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید

  •   فرودگاه عدنان مندرس ازمیر

  •   فرودگاه ازمیر

  •   فرودگاه عدنان مندرس ازمیر

  •   پایگاه هوایی چیگلی

بلیط ارزان ازمیر

قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از 900 ایرلاین در 70 کشور

اگر می خواهید بلیط ازمیر را حتما از هواپیمایی خاص خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

نرخ پرواز تهران به ازمیر برای تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ به صورت چارتری با هواپیمایی پگاسوس در ساعت ۰۳:۵۰ به مبلغ ۲۴۱۱۰۰۰ تومان (دو میلیون و چهارصد و یازده هزار تومان) می باشد.

 

قیمت بلیط تهران به ازمیر برای تیر ماه 97 به صورت زیر می باشد:

  • چارتری با هواپیمایی پگاسوس در ساعت ۰۳:۵۰ به مبلغ ۶۷۱۰۰۰ تومان (ششصد و هفتاد و یک هزار تومان) می باشد.
  • چارتری با هواپیمایی اطلس جت در ساعت ۰۶:۰۰ به مبلغ ۸۶۱۰۰۰ تومان (هشتصد و شصت و یک هزار تومان) می باشد.

 

نرخ پرواز تهران به ازمیر برای تاریخ ۹۶/۱۰/۱۲ به صورت چارتری با هواپیمایی اطلس جت در ساعت ۰۶:۰۰ به مبلغ ۹۰۱۰۰۰ تومان (نهصد و یک هزارا تومان) می باشد.

 

قیمت بلیط تهران به ازمیر برای تاریخ ۹۶/۷/۱۵ به صورت سیستمی با هواپیمایی زاگرس در ساعت ۰۹:۰۰ به مبلغ ۱۹۱۰۰۰ تومان (یکصد و نود و یک هزار تومان) می باشد.

 

نرخ پرواز تهران به ازمیر برای تاریخ ۹۶/۵/۲۰ به صورت چارتری با هواپیمایی قشم ایر در ساعت ۱۷:۳۰ به مبلغ ۸۰۰۰۰۰ تومان (هشتصد هزار تومان) می باشد.

 

نرخ پرواز تهران به ازمیر برای تاریخ ۹۶/۴/۱۶ به صورت چارتری با هواپیمایی قشم ایر در ساعت ۱۷:۳۰ به مبلغ ۸۰۰۰۰۰ تومان (هشتصد هزار تومان) می باشد.

 

رزرو بلیط چارتری ازمیر – پاین ترین نرخ پرواز چارتر از ایران به ازمیر – مناسب ترین قیمت بلیت چارتر با پرواز مستقیم از ایران به ازمیر با ایرلاینهای مختلف پرواز همه روزه به ایزمیر ترکیه با ماهان – آسمان – اطلس جت

 

بلیط ترکیه ازمیر با پرواز ماهان -ایران ایر-تابان -آسمان فقط در فصل تابستان و ۲هفته عید نوروز برقرار می شوند

برای سفر به شهر ازمیر در کشور ترکیه اگر قیمت برای شما مهم است فقط با پروازهای چارتری می توانید سفر

کنید ولی اگر از شهر خودتان می خواهید به ازمیر سفر کنید می توانید از توضیحاتی که خدمتتان خواهم داد

استفاده کنید

۱- بلیط تهران به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین ********** ۲- بلیط اصفهان به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین

۲- بلیط مشهد به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین********** ۴- بلیط تبریز به ازمیر با پزواز ترکیش ایرلاین

۵- بلیط شیراز به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین ********** ۶- بایط اهواز به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین

۷- بلیط کرمانشاه به ازمیر با پرواز ترکیش ایرلاین. تمامی مسیرها از طریق استانبول به ازمیر می باشد

 

در حال حاضر بلیط شرکتهای چارتری که به ازمیر از تهران پرواز دارند خدمتتان توضیح خواهم داد

۱- بلیط چارتر تهران به ازمیر با پرواز ترکیش ********** ۲- بلیط تهران به ازمیر با پرواز قشم ایر

۳- بلیط تهران به ازمیر با پرواز اطلس جت ********** ۴- بلیط تهران به ازمیر با پرواز پگاسوس

۵- بلیط تهران به ازمیر با پرواز آسمان ایر  ********** ۶- بلیط تهران به ازمیر با پرواز زاگروس ایر

لازم به توضیح است که کلیه پروازهای فوق در تابستان ۹۴ پرواز خواهند داشت و بعد از ان تاریخ می توانید

از طریق استانبول به ازمیر سفر کنید یعنی تهران استانبول و استانبول به ازمیر

 

اطلاعات مفید و مختصر در مورد تهیه بلیط  به ازمیر :

نام فرودگاه ازمیر چی هست ؟ فرودگاه عدنان مندرس adnan menderes

 کد ۳ حرفی فرودگاه ازمیر چی هست ؟ کد جهانی فرودگاه ازمیر adb می باشد

مدت زمان پرواز تهران تا ازمیر چقدر است ؟ مدت زمان پرواز تهران ازمیر بستگی به جهت باد نزدیک ۳ ساعت می باشد.

هزینه بلیط ازمیر چند است؟ قیمت بلیط ازمیر برای بلیط تهران ازمیر یک طرفه از ۶۵۰۰۰۰ تومان شروع می شود.وبرلی بلیط رفت و برگشت ازمیر از ۱۱۰۰۰۰ تومان با پروازهای ترک می باشد.ولی پروازهای چارتر ایرانی که در تابستان و عید پرواز تهران ازمیر دارند ارزان تر هستند.

اگر در ژانویه قصد سفر به شهر ازمیر دارید از هم اکنون می توانید اقدام به خرید بلیط ازمیر کنید.

بلیط ازمیر ژانویه ۲۰۱۹ – بلیط ژانویه ۲۰۱۹ ازمیر

و همچنین برای سفرهای نوروزی  برای نوروز ۱۳۹۷خود از همین امروز می توانید برای رزرو بلیط ازمیر اقدام

کنید تا بلیط ارزان ازمیر با کلاس پروازی مناسب را نصیب خود کنید.

بلیط نوروز ۹۷ ازمیر- بلیط ازمیر نوروز ۹۷

بلیط هواپیما ازمیر:

بلیط هواپیما برای شهر امروز با توجه به اینکه کشور ترکیه اولین مقصد مسافرتی ایرانیان را به خود اختصاص داده است یکی از مسیرهای

پر طرفدار بوده در مسیر ازمیر به راحتی در فصل تابستان و عید نوروز می توانید از بلیط چارتری استفاده کنید.ولی اگر در طول سال و هر روز

که دل شما خواست به ازمیر سفرکنید باید از طریق استانبول باشد.که به صورت تهران استانبول ازمیر می توانید پرواز کنید.

بلیط چارتر ازمیر:

بلیط چاری ازمیر در عید نوروز و تابستان و اواخر بهار و اوایل پائیز در سالهای اخیر رایج شده و ادامه دارد.بلیط چارتری برای ازمیر را می توانید

برای شهراهی نزدیک ازمیر مانند کوش اداسی-دیدم-بدروم-مارماریس-چشمه نیز استفاده کنید.بلیط چارتر ازمیر از نظر قیمیت اگر با پروازهای

ایرانی باشد بستگی به تقاضای بازار بین ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۲۰۰ هزار تومان متغیر است.و در شرایط خلوتی همان حدود ۷۰۰ و در شرایط

شلوغی ممکن هست تا ۱۵۰۰ هم افزایش نرخ بخورد که این نرخها در شهریور هر سال مشاهده شده است.

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی