Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما قونیه ترکیه

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری قونیه

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه
بلیط به تمام قونیه های ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به قونیه ترکیه
رزرو هتل در تمام قونیه های ترکیه
قیمت و رزرو هتل در ترکیه قونیه و دریافت واچر

دریافت ویزا ترکیه
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای قونیه و ترکیه
شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط قونیه در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و قونیهوجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در ترکیههای مختلف هستند.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری از کانال زیر استفاده کنید

تلفن تهران 02186037167

ایران 09129344345

بلیط لحظه آخری چارتری

اطلاعات لازم درباره قیمت ارزانترین بلیط های لحظه آخری، بصورت روزانه در کانال تلگرام بلیط لحظه آخری درج می گردد

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان: salvatravel@

وبسایت خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و ارزان قیمت: www.stkt.ir

 

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به قونیه شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در قونیه به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی ترقونیه Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در قونیه به قونیهپرواز می کند .
هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قونیهپرواز می کند .
هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی لوفت هانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به قونیه پرواز می کند .
هواپیمایی ایر صربیا Air Serbia Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی قونیه و پرواز از ترکیههای اروپایی به قونیه و بلعکس مناسب می باشد .
توجه داشته باشید سالوا سفر نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط قونیه از سالوا سفر خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به قونیه های پر تردد قونیه از ترکیه آمده است:

قونیه به ترکیه: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – ترقونیه – آژین – امارات – فلای دبی – الاتحاد – قطری – لوفتهانزا – ایرفلوت – اتریشی – آلیتالیا و ایر صربیا با یک توقف به قونیه قونیه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به ترکیه از قونیه:

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر ترکیه خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت قونیه استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط ترکیه جریمه های سنگینی دارد .

 

 

ترکیه در قونیه واقع در کره زمین و یک ترکیه دیدنی است است. ترکیه قونیه بنیان گذار و یکی از شش جمهوری فدرال سوسیالیست جهان بود.

 

ترکیه قونیه توسط مونته نگرو به سمت جنوب، بوسنی و هرزگوین به غرب، بلغارستان به جنوب شرقی، کرواسی به شمال غربی، مجارستان به شمال، مقدونیه و آلبانی به جنوب و رومانی در شمال شرقی احاطه شده است. قونیه در مسیر اصلی خطوط ترکیه های اروپای مرکزی و شرق نزدیک (نسبت به اروپای غربی) واقع شده است.

 

خرید اینترنتی بلیط ترکیه از قونیه

گردشگران تابستانی دوست دارند وقت خود را در قونیه صرف کنند و از طبیعت بسیارزیبای پارک های ملی در سراسر قونیهلذت ببرند. در زمستان، آنها از استراحتگاه های کوهستانی بیشتر استفاده می کنند (یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا در ترکیه قرار دارد، که به عنوان یکی از بهترین مکان های اسکی در اروپا شناخته می شود).

 

همچنین بسیاری از استراحتگاه های دارای استخر و چشمه های آبگرم در این قونیه وجود دارد. قونیه ها مردمانی خونگرم هستند، مخصوصا نسبت به خارجی ها، آنها از گردشگران بسیار استقبال می کنند، زیرا هنوز تعداد زیادی از پتانسیل های گردشگری برای معرفی به خارجیان وجود دارد.

اکثر ترکیه ها انگلیسی صحبت می کنند و مشتاق آن هستند که انگلیسی تمرین کنند (اما سالمندان بیشتر احتمال دارد به زبان آلمانی و / یا فرانسوی صحبت کنند)، بنابراین شما می توانید منظور خود را با زبان های مختلف بیان کنید.

اکثر گردشگران در تابستان به ترکیه می آیند و اغلب می توانید در خیابان های قونیه، توریست های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی را ببینید و گفتگوهایی به این زبانها بشنوید. قونیه ترکیهی زیبا با جاذبه های جالب است هنوز نه تنها توسط بازدیدکنندگان، بلکه توسط بسیاری از قونیهی ها نیز کشف نشده است.

 

جاذبه های دیدنی قونیه

قونیه طبیعت جالبی دارد با بسیاری از کوه ها و دریاچه ها و پیست های اسکی که در بسیاری از فیلم های سینمایی از آن استفاده شده است، مثلا فیلم دکتر ژیواگو. هفده امپراتور روم در قلمرو قونیه امروزی متولد و حکومت کرده اند که همه آثار کاخ ها و قصرهای ترکیه در قونیهموجود است.

شاید بهتر باشد بگوییم که قدیمی ترین قونیهک های مسکونی بشر در اروپا و در قونیه بوده اند. سد “آبی” هیدرو الکتریکی غول پیکر بنام “دیرداپ” در ترکیه وجود دارد که دریاچه پشت آن کیلومترها وسعت دارد.

جاده معروف ترکیه که از قونیه به شرق توسط امپراطورروم ساخته شده بود در این قونیه است. ترکیه در تقاطع تاریخ اروپا است و به همین ترتیب، ترکیبی از فرهنگ ها، قومیت ها و ادیان است. مردم ترکیه، بر خلاف اخباری که بدلیل جنگهای داخلی شایع شد، یکی از مهمان نواز ترین و استقبال کننده ترین مردم جهان هستند.

 

 

ترکیه به قونیه لحظه آخری و چارتری

به تازگی، قونیه به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا شناخته شد. قونیه اخیرا میزبان مسابقه یوروویژن بود و این قونیه ورزشکاران بنام جهان مانند جوکوویچ، یانکوویچ و ایوانویچ را معرفی کرد که سفیران صلح جهانی هستند.

مکان های جذاب دیگری در جاهای دیگر وجود دارد، اما ترکیه دارای یک روح بخصوص است که به ندرت در جای دیگر پیدا می شود و همراه با آثار فرهنگی مختلف، برای مسافرت بسیار خوب است.

 

قونیه ترکیه

آب و هوای ترکیه

در شمال: آب و هوای قاره ای (زمستان های سرد و تابستان های گرم و مرطوب با بارش باران خوب)؛ بخش مرکزی: آب و هوای قاره متوسط؛ جنوب: تابستان های گرم و پاییز و زمستان نسبتا سرد با بارش برف سنگین است.

 

جغرافیای ترکیه

بسیار متنوع: به شمال، دشت های حاصل خیز غنی؛ به شرق، محدوده سنگ آهک و حوضه؛ به جنوب شرقی، کوه های باستانی و تپه ها. گرچه منطقه اطراف قونیه در سال های اخیر به علت برخی از زلزله شناخته شده است

 

تاریخچه ترکیه

یک مسافر با آگاهی متوسط از این منطقه می تواند تاریخ ترکیه را به طرز شگفت انگیزی غنی پیدا کند.
چند نمونه جالب اول: در سرزمین مدرن ترکیه، بیشتر امپراطورهای روم پس از ایتالیا (حدود یک در پنج) متولد شدند.

یکی از آنها کنستانتین، اولین امپراتور بود که مسیحیت را قانونی کرد. یکی از قدیمی ترین فرهنگ های نوسنگی، شاید بیشترین ثروت در اروپا، از قونیه آغاز شد. بیشتر جنگجویان زن در تاریخ از قونیه ترکیه بوده اند. نخستین قونیه قونیه در اواسط قرن نوزدهم تشکیل شد و تا اواسط قرن بیستم به یک امپراطوری متشکل از اکثر بالکان تبدیل شد.

 

استقلال ترکیه

در سال 2002، جمهوری های ترکیه و مونته نگرو مذاکرات را برای ایجاد روابط آزادانه آغاز کردند که اولین تغییر با نام قونیه«قونیه و مونته نگرو» آغاز شد و سپس در ماه ژوئن 2006 به استقلال مونته نگرو ختم شد. اخیرا، کوزوو اعلام استقلال کرده است، با این حال، این اقدام هنوز توسط ترکیه و برخی از ترکیههای دیگر به رسمیت شناخته نشده است.

استقلال واقعی ترکیه، در تاریخ 4 فوریه 2003 (زمانی که از جمهوری فدرال یوگسلاوی به اتحادیه ایالتی ترکیه و مونته نگرو تغییر نام یافت) به دست آمد و درنهایت درتاریخ 5 ژوئن 2006 (از اتحادیه ایالت قونیه و مونتنگرو به ترکیه) نیز جدا شده و جمهوری ترکیه را تشکیل داد.

 

 

این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری قونیه

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری قونیه

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوقونیه

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوقونیه

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

راهنمای خرید بلیط هواپیما

جستجوی بلیط هواپیما

برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط قونیه، در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

رزرو بلیط هواپیما

انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط ها از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روی
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت قونیه هستید و یا نه دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

برخی ویژگی های خرید بلیط قونیه در الی گشت

امکان خرید خدمات به همراه بلیط قونیه

به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید

فرودگاه های قونیه

لیست فرودگاه های قونیه در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می شود ، در صورتی که برای سفر به قونیه، فرودگاه برای شما مهم است با استفاده از فیلترینگ فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید

  •   فرودگاه قونیه

بلیط ارزان قونیه

قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از 900 ایرلاین در 70 کشور

اگر می خواهید بلیط قونیه را حتما از هواپیمایی خاص خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پرواز به قونیه از تهران

پروازهای تهران – قونیه با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تهران – مهر آباد, تهران – امام خمینی) تهران به (Konya) قونیه پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز قونیه – تهران خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی قونیه – (فرودگاه تهران – مهر آباد, تهران – امام خمینی) تهران (فرودگاه Konya) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم قونیه – تهران، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تهرانو قونیه در فاصله 1699 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:26 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

 

  • بلیط چارتر قونیه – رزرو بلیط قونیه در تمام طول سال میسر نمی باشد – معمولا پرواز های مستقیم به قونیه ویژه بزرگداشت مولانا انجام می شود – برای خرید بلیت ارزان به قونیه و یا مشاهده پایینترین و مناسبترین نرخ بلیط چارتری میتوانید از سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده نمایید

 

برای سفر هوایی , رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به قونیه ترکیه از تهران , اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … و آگاهی از مسیرهای پروازی – برنامه پروازی – روزهای پرواز – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز – پرواز های مستقیم (در صورت وجود) – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط به دلار و ریال – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز – ویزا – ویزای ترانزیت و … می توانید توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهایداخلی و خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

 

بلیط قونیه ترکیه-رزرو بلیط قونیه

برای مسافرت به شهر قونیه در ترکیه شهر مولانا می توانید همه روزه از تهران به استانبول و از استانبول به قونیه

سفر کنید.

پروازهایی که می توانید برای مسافرت به قونیه استفاده کنید پروازهای زیر می باشند.

۱- بلیط تهران به قونیه با پرواز ترکیش**********۲-بلیط تهران به قونیه با پرواز پگاسوس

همچنان ار دیگر شهرهای ایران که هواپیمائی ترکیش ایرلاین از آنجا پرواز روتینگ دارد می توانید به شهر قونیه در ترکیه پرواز کنید.

۱- بلیط مشهد به قونیه با پرواز ترکیش ایرلاین**********۲-بلیط اصفهان به قونیه با پرواز ترکیش ایرلاین

۳– بلیط شیراز به قونیه با پرواز ترکیش ایرلاین**********۴-بلیط کرمانشاه به قونیه با پرواز ترکیش ایرلاین

۵- بلیط تبریز به قونیه با پرواز  ترکیش ایرلاین **********۶-بلیط اهواز به قونیه با پرواز ترکیش ایرلاین

 

پس اقدام به خرید بلیط قونیه در ترکیه از شما—- یافتن بلیط قونیه با بهترین نرخها از همکاران ما

اطلاعات مفید و مختصر در باره بلیط قونیه:

مدت پرواز تهران قونیه چقدر است؟

طول و زمان پرواز تهران قونیه با یک توقف در استانبول ۴ ساعت ۵۰ دقیقه به بالا می باشد ولی در سال ۱ بار در تاریخهای سالگرد مولانا پرواز مستقیم تهران قونیه گذاشته می شود و مدت پرواز مستقیم تهران قونیه هم در حدود ۳ ساعت می باشد.

هزینه بلیط هوائی قونیه چقدر است؟

قیمت بلیط تهران قونیه برای بلیط قونیه یک طرفه ۶۵۰۰۰۰ تومان و بلیط رفت و برگشت قونیه از ۱۲۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود.

کد اختصاری فرودگاه قونیه چی هست؟

کد جهانی فرودگاه قونیه KYA می باشد و نام فرودگاه نیز هم فرودگاه قونیه می باشد.

بهترین زمان خرید پرواز قونیه چه زمانی هست؟

اگر زمان سفر شما مشخص هست هر چی زود تر می توانید بلیط خود را رزرو کنید. از ۳ ماه به سفر

درباره قونیه:

قونیه یکی از شهرهای فلات اناتولی با آب و هوای گرم و خشک می باشد این شهر بین آنکارا از شمال و

آنتالیا در جنوب غرب و ادانا در جنوب شرقی قرار گرفته است.قونیه محل تولد بسیاری از افرادی اقتصادی و صاحبان

صنایع ترکیه است از جمله افراد معروف این شهر احمد دادوود اوقلی نخست وزیر کنونی ترکیه است.

دیدنیهای قونیه:

دیدنیهای قونیه عبارتند از مناره نازک- تپه علاالدین-مسجد ایپلکجی-موزه مولانا-موزه کاراتای-

توربه شمس تبریزی-تپه ۳ دوختر- تپه تاووس بابا-و توربه های کارمان یونس-تاپدوک امره-قلعه کارمان

پس اگر به قونیه سفر می کنید دیدنیهای قونیه را فراموش نکنید

 

قیمت بلیط هواپیما قونیه به موریس

بلیط هواپیما دو دسته می باشند بلیط‌های سیستمی و بلیط‌های چارتری. بلیط های سیستمی دارای قیمت مصوب هستند و از زمان ایجاد تا قبل از پرواز قیمتی ثابت دارند اما بلیط های چارتری این طور نیستند. بلیط های چارتری به اینگونه می باشند که توسط افرادی تعدادی صندلی هواپیما اجاره میشود و آنها این بلیط‌ها را به بقیه می فروشند. برای خرید بلیط هوایپما براساس مسیر و زمان، ممکن است بلیط چارتر یا بلیط سیستمی مناسب شما باشد.

چه زمانی بلیط چارتر قونیه به موریس ارزون می شود؟

به طور کلی در بلیط‌های چارتری میزان عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما می باشد. مثلا در بازه های خاص که درخواست سفر به شهر مقصد زیاد می شود قیمت بلیط بالا میرود. پس با یک برنامه ریزی صحیح می شود بلیط های چارتری با قیمت بسیار پایین خرید. مثلا چند روز قبل از عید تقاضا سفر به کیش زیاد می شود در نتیجه قیمت بلیط کیش بسیار بالا می رود. اما در اواخر عید این تقاضا به اندازه ای پایین می آید که می توان بلیط با قیمت های باورنکردنی خرید. یا مثلا در بازه هایی مثل ایام شهادت امام رضا تقاضا سفر به مشهد به شدت بالا می رود اما پس از آن با پایین آمدن تقاضا قیمت به شدت افت می‌کند.

چرا بلیط سیستمی باید بگیرم؟

بلیط سیستمی منظم‌تر و با برنامه انجام می شود علاوه بر این امکان کنسل بلیط سیستمی در اکثر حالات با میزانی جریمه وجود دارد. ولی در بلیط ‌های چارتری اکثرا امکان کنسل نیست یا اگر باشد جریمه های بسیار سنگینی دارد.علاوه بر این در خیلی مسیرها که چارترکننده وجود ندارد تنها گزینه برای خرید بلیط هواپیما می باشند.

بلیط سیستمی بگیرم یا چارتری؟

این بستگی به نیاز شما دارد اگه تاریخی که بلیط می خواهید خیلی دور است شما باید سیستمی بگیرین، یا اگر نیاز به کنسلی دارید بلیط سیستمی گزینه مطمین تری برای شما می باشد. اما اگه یک پرواز ارزون نیاز دارین چارتری گزینه بهتری هست.

چرا بلیط بین بهترین مکان برای خرید بلیط می باشد؟

بلیط بین علاوه بر اینکه برای شما امکان خرید از کلیه هواپیمایی ها را فراهم می کند خدماتی نظیر کنسلی کلیه پرواز ها حتی چارتری را فراهم می کند همین طور یک تیم حرفه ای پشیبانی پاسخگو شما در کلیه زمان های شبانه روز می باشند.

 

 

در سالوا سفر می توانید بطور کاملا آنلاین قیمت بلیط هواپیما به قونیه را فقط در چند ثانیه بیابید و با چند کلیک تمامی مراحل خرید آنلاین پرواز قونیه را تکمیل کنید. ما بیش از ۹۰۰ ایرلاین داخلی و خارجی را برای پیدا کردن بهترین مسیر و پایین ترین قیمت پرواز قونیه برای شما جستجو می کنیم. پس از جستجو تمامی پروازهای موجود به ترتیب قیمت لیست می شوند و شما با کمک فیلترهای روی سایت می توانید بلیط مورد نظرتان را سریع بیابید و با کارت شتاب رزرو کنید. از بلیط های چارتری قونیه گرفته تا بلیط بیزنس کلاس، همه و همه را با تخفیف های باور نکردنی اینجا بیابید.

 

 

بلیط هواپیما تهران به قونیه

رویکرد سفرمی عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. سفرمی در راستای نیل بدین مقصود، با به کارگیری از تیمی حرفه‌ای و برخورداری از دانش به روز صنعت گردشگری هم اکنون امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی برای کلیه پروازهای داخلی خارجی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است. از آن حیث که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی به شمار می رفته است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و معتبر ایران نظیر ماهان , کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر شده است.

با گردآوری این ارکان، رزرواسیون هتل، تهیه ی انواع بلیط و همچنین چارتر لحظه آخری به سبب پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی تیم مجرب سفرمی آسان تر از پیش شده است. سفرمی علاوه بر فراهم کردن امکان دسترسی آنلاین کاربران به نازلترین نرخ رزرواسیون هتل، بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، همه روزه اخبار و مقالات متنوعی را در اختیار همراهانش قرار می دهد تا با معرفی کامل جاذبه های گردشگری دنیا، در انتخاب بهترین مقصد سفری ممکن به مسافرانش یاری رساند.
تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع افتخار ماست.

 

قونیه یکی از شهرهای مهم و فرهنگی ترکیه می باشد که به دلیل وجود آرامگاه شاعر مشهور و نام آشنای ایرانی، از اهمیت خاصی در میان ایرانی‌ها برخوردار است و هر ساله افراد زیادی خصوصا با نزدیک شدن به مراسم بزرگداشت مولانا، برای سفر به قونیه برنامه‌ریزی کرده و برایش بلیط هواپیما خریداری می‌کنند. اگر شما هم قصد دارید برای سفر به قونیه، این شهر شعر و عرفان برنامه ریزی کنید، بهتر است هر چه زودتر برایش یک بلیط لحظه آخری و یا بلیط هواپیما چارتر خریداری کنید. با ما همراه باشید.

 

شهر قوینه مرکز استان قونیه در ترکیه می باشد که به دلیل آرامگاه حضرت مولانا از محبوبیت خاصی برخوردار است و هر ساله گردشگران بسیاری با خرید بلیط هواپیما، خودشان را برای حضور در مراسم مولانا آماده می کنند.  قونیه شهری متفاوت و خاص است که در هر کجای آن می توان رنگ و بویی از مولانا را یافت، شهری تاریخی که مملوء از آثار  گذشتگان خصوصا سلجوقیان می باشد که طعم سفرتان را فرهنگی تاریخی می کند، به گونه‌ای که از هیچ یک از جاذبه هایش سیر نخواهید شد. قونیه از جمله قدیمی ترین مرکز شهر جهان است که بوی مذهب، شعر،تاریخ و عرفان می دهد و تاکنون توانسته افراد زیادی را از سایر مناطق جهان به خودش جذب کند. قونیه با جمعیت 1.2 میلیون نفری خود، در گروه هفتم از شهرهای پرجمعیت ترکیه قرار دارد و به دلیل زمین‌های با پوشش قوی و خاک حاصلخیز، یکی از مهمترین ارکان کشاورزی محسوب می شود.

آب و هوای قونیه چگونه است؟

قونیه شهری با آب و هوایی سرد و خشک است که بالاترین دمایش در فصل تابستان 40 درجه سانتی گراد و در زمستان نیز پایین ترین دمای آن، -26 درجه  هم بوده است. از این رو قونیه یکی از شهرهای نیمه خشک و سرد می باشد که حال و هوای شعرگونه ی خودش را دارد و یکی از سفرهای به یادماندنی را برایتان خواهد ساخت.

چه زمانی به قونیه سفر کنیم؟

همانطور که گفتیم قونیه به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای سردی برخوردار است، از این رو تابستان در قونیه شب های سردی خواهد داشت که اگر قصد سفر به قونیه را داشته باشید می توانید برایش برنامه ریزی کنید.

 

موزه آتاتورک یکی از معروفترین و مشهورترین معماری های قرن نوزدهم می باشد که در سال 1912 ساخته شد و در آن، روزنامه ها، عکس ها، مدارک جنگ آزادی ترکیه و همچنین لباس ها و لوازم آتاتورک نگهداری می شود که می تواند برای هر گردشگری بسیار جالب باشد. از این رو اگر بلیط هواپیما به قونیه خریده اید، حتما در سفرتان، به این موزه بروید.

 

 

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی