Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما مارماریس ترکیه

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری مارماریس

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه
بلیط به تمام مارماریس های ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به مارماریس ترکیه
رزرو هتل در تمام مارماریس های ترکیه
قیمت و رزرو هتل در ترکیه مارماریس و دریافت واچر

دریافت ویزا ترکیه
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای مارماریس و ترکیه
شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مارماریس در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مارماریسوجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در ترکیههای مختلف هستند.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری از کانال زیر استفاده کنید

تلفن تهران 02186037167

ایران 09129344345

بلیط لحظه آخری چارتری

اطلاعات لازم درباره قیمت ارزانترین بلیط های لحظه آخری، بصورت روزانه در کانال تلگرام بلیط لحظه آخری درج می گردد

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان: salvatravel@

وبسایت خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و ارزان قیمت: www.stkt.ir

 

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مارماریس شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مارماریس به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی ترمارماریس Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در مارماریس به مارماریسپرواز می کند .
هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مارماریسپرواز می کند .
هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی لوفت هانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به مارماریس پرواز می کند .
هواپیمایی ایر صربیا Air Serbia Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی مارماریس و پرواز از ترکیههای اروپایی به مارماریس و بلعکس مناسب می باشد .
توجه داشته باشید سالوا سفر نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مارماریس از سالوا سفر خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به مارماریس های پر تردد مارماریس از ترکیه آمده است:

مارماریس به ترکیه: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – ترمارماریس – آژین – امارات – فلای دبی – الاتحاد – قطری – لوفتهانزا – ایرفلوت – اتریشی – آلیتالیا و ایر صربیا با یک توقف به مارماریس مارماریس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به ترکیه از مارماریس:

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر ترکیه خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت مارماریس استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط ترکیه جریمه های سنگینی دارد .

 

 

ترکیه در مارماریس واقع در کره زمین و یک ترکیه دیدنی است است. ترکیه مارماریس بنیان گذار و یکی از شش جمهوری فدرال سوسیالیست جهان بود.

 

ترکیه مارماریس توسط مونته نگرو به سمت جنوب، بوسنی و هرزگوین به غرب، بلغارستان به جنوب شرقی، کرواسی به شمال غربی، مجارستان به شمال، مقدونیه و آلبانی به جنوب و رومانی در شمال شرقی احاطه شده است. مارماریس در مسیر اصلی خطوط ترکیه های اروپای مرکزی و شرق نزدیک (نسبت به اروپای غربی) واقع شده است.

 

خرید اینترنتی بلیط ترکیه از مارماریس

گردشگران تابستانی دوست دارند وقت خود را در مارماریس صرف کنند و از طبیعت بسیارزیبای پارک های ملی در سراسر مارماریسلذت ببرند. در زمستان، آنها از استراحتگاه های کوهستانی بیشتر استفاده می کنند (یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا در ترکیه قرار دارد، که به عنوان یکی از بهترین مکان های اسکی در اروپا شناخته می شود).

 

همچنین بسیاری از استراحتگاه های دارای استخر و چشمه های آبگرم در این مارماریس وجود دارد. مارماریس ها مردمانی خونگرم هستند، مخصوصا نسبت به خارجی ها، آنها از گردشگران بسیار استقبال می کنند، زیرا هنوز تعداد زیادی از پتانسیل های گردشگری برای معرفی به خارجیان وجود دارد.

 

اکثر ترکیه ها انگلیسی صحبت می کنند و مشتاق آن هستند که انگلیسی تمرین کنند (اما سالمندان بیشتر احتمال دارد به زبان آلمانی و / یا فرانسوی صحبت کنند)، بنابراین شما می توانید منظور خود را با زبان های مختلف بیان کنید.

اکثر گردشگران در تابستان به ترکیه می آیند و اغلب می توانید در خیابان های مارماریس، توریست های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی را ببینید و گفتگوهایی به این زبانها بشنوید. مارماریس ترکیهی زیبا با جاذبه های جالب است هنوز نه تنها توسط بازدیدکنندگان، بلکه توسط بسیاری از مارماریسی ها نیز کشف نشده است.

 

جاذبه های دیدنی مارماریس

مارماریس طبیعت جالبی دارد با بسیاری از کوه ها و دریاچه ها و پیست های اسکی که در بسیاری از فیلم های سینمایی از آن استفاده شده است، مثلا فیلم دکتر ژیواگو. هفده امپراتور روم در قلمرو مارماریس امروزی متولد و حکومت کرده اند که همه آثار کاخ ها و قصرهای ترکیه در مارماریسموجود است.

شاید بهتر باشد بگوییم که قدیمی ترین مارماریسک های مسکونی بشر در اروپا و در مارماریس بوده اند. سد “آبی” هیدرو الکتریکی غول پیکر بنام “دیرداپ” در ترکیه وجود دارد که دریاچه پشت آن کیلومترها وسعت دارد.

جاده معروف ترکیه که از مارماریس به شرق توسط امپراطورروم ساخته شده بود در این مارماریس است. ترکیه در تقاطع تاریخ اروپا است و به همین ترتیب، ترکیبی از فرهنگ ها، قومیت ها و ادیان است. مردم ترکیه، بر خلاف اخباری که بدلیل جنگهای داخلی شایع شد، یکی از مهمان نواز ترین و استقبال کننده ترین مردم جهان هستند.

 

 

ترکیه به مارماریس لحظه آخری و چارتری

به تازگی، مارماریس به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا شناخته شد. مارماریس اخیرا میزبان مسابقه یوروویژن بود و این مارماریس ورزشکاران بنام جهان مانند جوکوویچ، یانکوویچ و ایوانویچ را معرفی کرد که سفیران صلح جهانی هستند.

مکان های جذاب دیگری در جاهای دیگر وجود دارد، اما ترکیه دارای یک روح بخصوص است که به ندرت در جای دیگر پیدا می شود و همراه با آثار فرهنگی مختلف، برای مسافرت بسیار خوب است.

 

مارماریس ترکیه

آب و هوای ترکیه

در شمال: آب و هوای قاره ای (زمستان های سرد و تابستان های گرم و مرطوب با بارش باران خوب)؛ بخش مرکزی: آب و هوای قاره متوسط؛ جنوب: تابستان های گرم و پاییز و زمستان نسبتا سرد با بارش برف سنگین است.

 

جغرافیای ترکیه

بسیار متنوع: به شمال، دشت های حاصل خیز غنی؛ به شرق، محدوده سنگ آهک و حوضه؛ به جنوب شرقی، کوه های باستانی و تپه ها. گرچه منطقه اطراف مارماریس در سال های اخیر به علت برخی از زلزله شناخته شده است

 

تاریخچه ترکیه

یک مسافر با آگاهی متوسط از این منطقه می تواند تاریخ ترکیه را به طرز شگفت انگیزی غنی پیدا کند.
چند نمونه جالب اول: در سرزمین مدرن ترکیه، بیشتر امپراطورهای روم پس از ایتالیا (حدود یک در پنج) متولد شدند.

یکی از آنها کنستانتین، اولین امپراتور بود که مسیحیت را قانونی کرد. یکی از قدیمی ترین فرهنگ های نوسنگی، شاید بیشترین ثروت در اروپا، از مارماریس آغاز شد. بیشتر جنگجویان زن در تاریخ از مارماریس ترکیه بوده اند. نخستین مارماریس مارماریس در اواسط قرن نوزدهم تشکیل شد و تا اواسط قرن بیستم به یک امپراطوری متشکل از اکثر بالکان تبدیل شد.

 

استقلال ترکیه

در سال 2002، جمهوری های ترکیه و مونته نگرو مذاکرات را برای ایجاد روابط آزادانه آغاز کردند که اولین تغییر با نام مارماریس«مارماریس و مونته نگرو» آغاز شد و سپس در ماه ژوئن 2006 به استقلال مونته نگرو ختم شد. اخیرا، کوزوو اعلام استقلال کرده است، با این حال، این اقدام هنوز توسط ترکیه و برخی از ترکیههای دیگر به رسمیت شناخته نشده است.

استقلال واقعی ترکیه، در تاریخ 4 فوریه 2003 (زمانی که از جمهوری فدرال یوگسلاوی به اتحادیه ایالتی ترکیه و مونته نگرو تغییر نام یافت) به دست آمد و درنهایت درتاریخ 5 ژوئن 2006 (از اتحادیه ایالت مارماریس و مونتنگرو به ترکیه) نیز جدا شده و جمهوری ترکیه را تشکیل داد.

 

 

این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری مارماریس

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری مارماریس

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نومارماریس

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بومارماریس

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

سفر به مارماریس

مارماریس شهری است که به علت قرارگیری میان سواحل اژه و مدیترانه و رشته کوه‌های مجاور به دریا مشهور است. نام «مارماریس» از کلمهٔ «مرمر» گرفته شده‌ است. دلیل این نام‌گذاری، وجود سنگ مرمر در منطقهٔ مارماریس است.
تاریخ سکونت در شهر مارماریس به ۶ قرن قبل از میلاد حضرت مسیح برمی‌گردد. این شهر در زمره شهرهای پربازدید کشور ترکیه قرار دارد. یکی از دلایلی که این شهر را معروف کرده است سواحل دریای اژه و مدیترانه‌ای است. ماماریس در طول تاریخ تحت حکومت تمدن‌های گوناگون قرار گرفته است. در مارماریس هنوز هم می توان آثار تمدنهای کاریا، رودوس و آدا، مصر آشور، ایون، دور، پرس، مقدونیه، سوریه، روم، بیزانس، سلجوقیان و عثمانی را مشاهده نمود.

آب و هوای مارماریس

مارماریس آب و هوای گرم مدیترانه‌ای داشته و با تابستان‌های گرم و زمستان‌های معتدل بارانی شناخته می‌شود. در بین ماه‌های می و اکتبر نیز هیچ بارانی در این منطقه نمی‌بارد. تابستان‌های مارماریس گرم و خشک بوده و دمای هوا به خصوص در ماه‌های جولای و آگوست بسیار بالا است. در ماه اکتبر نیز هوای مارماریس نسبتا گرم ولی معتدل‌تر است

جاذبه‌های گردشگری مارماریس

  میدان جوان مارماریس
  شهر باستانی کاریان
  قلعه مارماریس
  رودخانه دالیان
  پارک آبی آتلانتیس مارماریس

بهترین زمان سفر به مارماریس

آب و هوای مارماریس در تمام فصل‌های سال گرم است و تنها در روزهای زمستان ممکن است به کمتر از ١٥ درجه‌ سانتی‌گراد برسد. همین ویژگی باعث شده که دریا و سواحل این شهر در تمام طول سال برای شنا و دیگر ورزش‌های آبی مناسب باشد و گشت و گذار در شهر، مسافران را اذیت نکند، ولی بهترین وقت سفر به مارماریس اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است که توریست های بی‌شماری را به خود جلب می‌کند. در ماه‌های بعد از آن، دما گاهی به ٤٥ درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد. اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر، زمان خوبی برای مسافرت برای کسانی است که قصد گرفتن حمام آفتاب دارند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

  جستجوی بلیط هواپیما

برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط مارماریس، در قسمت جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبداء، مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو، لیست پروازها نمایش داده می‌شود. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

  رزرو بلیط هواپیما

در نتایج جستجو بر اساس شرایط انتخابی شما، لیست بلیط‌ها از ارزان قیمت‌ترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت و ورود، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت مارماریس هستید و یا دلتان می‌خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می‌توانید نتایج جستجو را بر اساس تعداد توقف‌ها، خطوط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه‌ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می‌توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط مارماریس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

به همراه بلیط هواپیما می‌توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید.

  فرودگاه‌های مارماریس

لیست فرودگاه‌های مارماریس در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می‌شوند، در صورتی که برای سفر به مارماریس، فرودگاه برای شما مهم است می‌توانید با استفاده از فیلترینگ، فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

  بلیط ارزان قیمت مارماریس

قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

اگر می‌خواهید بلیط مارماریس را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین مدنظر خود را انتخاب کنید.

رستوران‌های مارماریس

در شهر مارماریس تنوع غذایی زیاد است و انتخاب غذا کار بسیار ساده‌ای است. تقریبا می‌توان گفت که ذائقه غذایی مردم این شهر با ایرانیان در یک سطح قرار دارد و در اینجا به ذکر نام چند رستوران بسنده می‌کنیم

رستوران سمدان
رستوران پیکادیلی
رستوران د گریت کورنر استیک هاوس

حمل و نقل مارماریس

حمل و نقل عمومی در اين شهر مبتنی بر تاكسی اختصاصی، تاكسی‌های ون اشتراكی می‌باشد.
تاكسی‌ در اين شهر نسبتا گران است. اين تاكسی‌ها فقط به صورت دربست اقدام به سوار نمودن مسافر می‌نمايند.
تاكسی‌های ديگر تاكسی‌های ون هستند كه دُلموش ناميده می‌شوند و ظرفيت 10 سرنشين را دارند و به صورت اشتراكی مورد استفاده مسافران قرار می‌گيرند. اين تاكسيها در خطوط مشخصي حركت می‎کنند و كرايه آنها ثابت است. اين خودروها در طی مسير خود دارای ايستگاه نیستند و بنا به در خواست مسافر توقف می‌نمايند.

مراکز خرید مارماریس

  بازار بزرگ یا کارسی مارکت
  نتسل مارینا
  آیکملر

بلیط هواپیما به مارماریس

مارماریس شهری در کنار دریای مدیترانه و در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه است، که یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای خرید بلیط هواپیما به نیت گردشگری است. به دلیل وجود سنگ مرمر در این شهر، آن را مارماریس نامیده‌اند. این شهر یکی از بندرگاه‌های مهم ترکیه است که با لنگرگاه‌ها و بندرهای زیادش به مرکزی برای کشتی‌رانی و همچنین تفریحاتی مثل غواصی تبدیل‌شده است. جمعیت مارماریس چیزی در حدود 31000 نفر است که در فصل‌های پر گردشگر به 300 الی 400 هزار نفر نیز می‌رسد. با توجه به همسایه بودن با دریای زیبای مدیترانه، آب‌وهوای این شهر نیز مدیترانه‌ای است یعنی تابستان‌هایی گرم و پر از رطوبت و زمستان‌های بارانی و سرد دارد. ازآنجاکه این شهر پر از جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی، تاریخی و تفریحی است، می‌توانید با یک بلیط هواپیما به مقصد مارماریس تعطیلاتی جذاب و مفرح داشته باشید.

 

اسکله مارینا جایی که کشتی‌ها و قایق‌های بادبانی بزرگ و کوچک تمام مدت در حال رفت‌وآمدند ولی با همه این شلوغی‌ها، فضای جالب و منظره دل‌نشینی دارد. بازارچه‌ها و فروشگاه‌های مختلف محلی در مجاورت این مکان است و برای کسانی که قصد خرید داشته باشند جذابیت فراوانی دارد. در این اسکله و اطراف آن نوازندگان خیابانی و رستوران‌های متنوع با غذاهای دریای وجود دارد که باید آنها را تست کنید. این مکان جای خوبی برای خریدن سوغاتی‌های ترکی است.

 

شهر مارماریس در بین کوه‌های زیبایی قرار دارد که تنوع گیاهی و جانوری خاصی دارد، شما می‌توانید با پیاده‌روی و یا گرفتن تورهای مخصوص که با ماشین‌ها یا موتورهای 4 چرخ شمارا به جنگل و کوه‌های اطرافش می‌برند و امکان ماجراجویی را برای شما فراهم می‌کنند. وقتی به بالای قله رسیدید می‌توانید منظره شهر، غروب زیبای آفتاب و نیز آبشارهای منطقه را ببینید. همچنین در رودخانه‌های آنجا امکان قایق‌سواری وجود دارد.

 

این شهر با تمام جاذبه‌های طبیعی همیشه مکانی برای علاقه‌مندان به مکان‌های باستانی و تاریخی بوده، مقبره پادشاهان یونانی یکی از آن جاذبه‌هاست که همه‌ساله گردشگران زیادی را برای خرید بلیط هواپیما به این منطقه ترغیب می‌کند. این مقبره در دل صخره‌هایی که در کنار رود دالیان قرار دارند کنده‌کاری شده‌اند و امکان دسترسی مستقیم به آنها وجود ندارد. تورهایی برای نشان دادن این مقبره‌ها که قدمتی 2000 ساله دارند موجود است که شمارا با قایقی که از داخل رودخانه عبور می‌کند به تماشای این مکان‌های تاریخی می‌برد.

 

مردم مارماریس پیشتر از طریق ماهیگیری روزگار میگذراندند اما بعد از توسعه گردشگری در حال حاضر شغل اغلب مردم به نحوی به توریسم وابسته است. قیمت تور مارماریس در اغلب سال یکسان است و نوسان زیادی ندارد اما گران ترین زمان برای سفر به مارماریس ایام تابستان است که تعداد گردشگران با رشد چشم گیری مواجه می شود و استقبال گردشگران در تابستان در مارماریس بیش از هر زمان دیگری از سال است. ماهیگیری، صنایع ابری و گیاهان معطر صنعت های مشهور و سنتی شهر مارماریس به شمار می آید و از شهرت بالایی برخوردار است.

قیمت تور مارماریس : صنایع دستی و دکوری
صنایع دستی مارماریس به ویژه سوزن کاری از جمله سوغات مارماریس است که از زیبایی زیادی برخوردار بوده و نظر گردشگران را به سمت خود جلب می کند. کالاهای دکوری، مسی و چوبی هم در بازار، قلعه و مراکز گردشگری مارماریس بسیار یافت می شود که همیشه با استقبال گردشگران مواجه بوده و هست.

قیمت تور مارماریس از شهر های مختلف ایران بسته به فاصله ای که با شهر مقصد دارند متفاوت است هرچه قدر به مرز ایران و ترکیه نزدیک باشید قیمت تور چه زمینی و چه هوایی برای شما ارزان تر تمام میشود.بهترین راه سفر به مارماریس استفاده از تورهای مسافرتی و مسیر هوایی است.

قیمت تور مارماریس : قلعه مارماریس
قلعه مارماریس از مشهورترین جاذبه های گردشگری مارماریس به شمار می آید. این قلعه جهت بازدید گردشگران بازسازی شده و موزه مارماریس در این قلعه قرار دارد. قیمت تور مارماریس ، محل قرارگیری این بنا پشت بندر کشتی های تفریحی است که تقریباً همه گردشگرانی که به این شهر سفر میکنند از آن بازدید میکنند.

طرهانه، سورا و بستنی از مشهورترین خوراکی های مارماریس است که همگی طعم خوشی داشته و ذائقه ایرانی مطابقت دارد. طرهانه ترکیب لوبیای چشم بلبلی و آب گوشت خودمان است که مرسوم است در زمستان خورده می شود. سورا به چلوگوشت ما شباهت زیادی دارد و از ترکیب برنج و گوشت تهیه می شود و در عید قربان تقریباً در تمام مارماریس یافت می شود.

قیمت تور مارماریس : تفریحات دریایی
قیمت تور مارماریس را از طریق آژانسهای هواپیمایی معتبر و سایتهایی که دارای نماد اعتماد هستند جستجو کنید. ایرانی ها سفر به این شهر و استفاده از تفریحات دریایی آن را دوست دارند و همیشه صدای هموطنانی که فارسی صحبت میکنند در این شهر شنیده میشود کلاً در ترکیه انسان حس دلتنگی نمیکند هم مسافران ایرانی زیاد هستند و هم بسیاری از ایرانیان در مسیر مهاجرت به اروپا مدتی در شهرهای این کشور ساکن میشوند. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

حصار هیداس یکی دیگر از دیدنی های مارماریس به شمار می آید. در جنوب این مکان یک قبر قدیمی وجود دارد و مردم زیادی برای دیدن این بنای تاریخی به این بخش از شهر سفر می کنند که مناظر طبیعی و فضای آرامی هم دارد؛ اما دریا محبوب ترین جاذبه گردشگری مارماریس است که اغلب جویندگان قیمت تور مارماریس به سودای دیدار از سواحل و استراحت در ساحل زیبای این شهر به سفر مارماریس علاقه مند هستند. از آنجا که در این شهر همه چیز یافت می شود و در اغلب ایام سال آب و هوای معتدل دارد هنگام سفر لازم نیست وسایل زیادی با خود داشته باشید و همراه داشتن لوازم ضروری سفر کافی به نظر می رسد.

 

  • رزرو بلیط چارتری به مارماریس با پرواز مستقیم به فرودگاه میلاس – پایین ترین نرخ پرواز مارماریس – مناسبترین قیمت بلیت چارتری به مارماریس از ایران مجری مستقیم
  • قیمت ارزان بلیط چارتری تهران به بدروم فرودگاه میلاس – رزرو آنلاین بلیط چارتری تهران به بدروم ترکیه – پایینترین نرخ پروازهای چارتری هزینه مناسب

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی