Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما نجف عراق

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری نجف

ارزانترین قیمت بلیط عراق
بلیط به تمام نجف های عراق
رزرو و خرید بلیط هواپیما به نجف عراق

رزرو هتل در تمام نجف های عراق
قیمت و رزرو هتل در عراق نجف و دریافت واچر
دریافت ویزا عراق
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای نجف و عراق
شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط نجف در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و نجف وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در عراق های مختلف هستند.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری از کانال زیر استفاده کنید

تلفن تهران 02186037167

ایران 09129344345

بلیط لحظه آخری چارتری

اطلاعات لازم درباره قیمت ارزانترین بلیط های لحظه آخری، بصورت روزانه در کانال تلگرام بلیط لحظه آخری درج می گردد

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان: salvatravel@

وبسایت خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و ارزان قیمت: www.stkt.ir

 

ارزانترین قیمت بلیط عراق

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به نجف شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در نجف به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی ترنجف Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در نجف به نجفپرواز می کند .
هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به نجفپرواز می کند .
هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی لوفت هانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به نجف پرواز می کند .
هواپیمایی ایر صربیا Air Serbia Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی نجف و پرواز از عراقهای اروپایی به نجف و بلعکس مناسب می باشد .
توجه داشته باشید سالوا سفر نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط نجف از سالوا سفر خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به نجف های پر تردد نجف از عراق آمده است:

نجف به عراق: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – ترنجف – آژین – امارات – فلای دبی – الاتحاد – قطری – لوفتهانزا – ایرفلوت – اتریشی – آلیتالیا و ایر صربیا با یک توقف به نجف نجف با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به عراق از نجف:

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر عراق خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت نجف استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط عراق جریمه های سنگینی دارد .

 

عراق در نجف واقع در کره زمین و یک عراق دیدنی است است. عراق نجف بنیان گذار و یکی از شش جمهوری فدرال سوسیالیست جهان بود.

 

عراق نجف توسط مونته نگرو به سمت جنوب، بوسنی و هرزگوین به غرب، بلغارستان به جنوب شرقی، کرواسی به شمال غربی، مجارستان به شمال، مقدونیه و آلبانی به جنوب و رومانی در شمال شرقی احاطه شده است. نجف در مسیر اصلی خطوط عراق های اروپای مرکزی و شرق نزدیک (نسبت به اروپای غربی) واقع شده است.

 

خرید اینترنتی بلیط عراق از نجف

گردشگران تابستانی دوست دارند وقت خود را در نجف صرف کنند و از طبیعت بسیارزیبای پارک های ملی در سراسر نجفلذت ببرند. در زمستان، آنها از استراحتگاه های کوهستانی بیشتر استفاده می کنند (یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا در عراق قرار دارد، که به عنوان یکی از بهترین مکان های اسکی در اروپا شناخته می شود).

 

همچنین بسیاری از استراحتگاه های دارای استخر و چشمه های آبگرم در این نجف وجود دارد. نجف ها مردمانی خونگرم هستند، مخصوصا نسبت به خارجی ها، آنها از گردشگران بسیار استقبال می کنند، زیرا هنوز تعداد زیادی از پتانسیل های گردشگری برای معرفی به خارجیان وجود دارد.

 

اکثر عراق ها انگلیسی صحبت می کنند و مشتاق آن هستند که انگلیسی تمرین کنند (اما سالمندان بیشتر احتمال دارد به زبان آلمانی و / یا فرانسوی صحبت کنند)، بنابراین شما می توانید منظور خود را با زبان های مختلف بیان کنید.

اکثر گردشگران در تابستان به عراق می آیند و اغلب می توانید در خیابان های نجف، توریست های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی را ببینید و گفتگوهایی به این زبانها بشنوید. نجف عراقی زیبا با جاذبه های جالب است هنوز نه تنها توسط بازدیدکنندگان، بلکه توسط بسیاری از نجفی ها نیز کشف نشده است.

 

جاذبه های دیدنی نجف

نجف طبیعت جالبی دارد با بسیاری از کوه ها و دریاچه ها و پیست های اسکی که در بسیاری از فیلم های سینمایی از آن استفاده شده است، مثلا فیلم دکتر ژیواگو. هفده امپراتور روم در قلمرو نجف امروزی متولد و حکومت کرده اند که همه آثار کاخ ها و قصرهای عراق در نجفموجود است.

شاید بهتر باشد بگوییم که قدیمی ترین نجفک های مسکونی بشر در اروپا و در نجف بوده اند. سد “آبی” هیدرو الکتریکی غول پیکر بنام “دیرداپ” در عراق وجود دارد که دریاچه پشت آن کیلومترها وسعت دارد.

جاده معروف عراق که از نجف به شرق توسط امپراطورروم ساخته شده بود در این نجف است. عراق در تقاطع تاریخ اروپا است و به همین ترتیب، ترکیبی از فرهنگ ها، قومیت ها و ادیان است. مردم عراق، بر خلاف اخباری که بدلیل جنگهای داخلی شایع شد، یکی از مهمان نواز ترین و استقبال کننده ترین مردم جهان هستند.

 

عراق به نجف لحظه آخری و چارتری

به تازگی، نجف به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا شناخته شد. نجف اخیرا میزبان مسابقه یوروویژن بود و این نجف ورزشکاران بنام جهان مانند جوکوویچ، یانکوویچ و ایوانویچ را معرفی کرد که سفیران صلح جهانی هستند.

مکان های جذاب دیگری در جاهای دیگر وجود دارد، اما عراق دارای یک روح بخصوص است که به ندرت در جای دیگر پیدا می شود و همراه با آثار فرهنگی مختلف، برای مسافرت بسیار خوب است.

 

نجف عراق

آب و هوای عراق

در شمال: آب و هوای قاره ای (زمستان های سرد و تابستان های گرم و مرطوب با بارش باران خوب)؛ بخش مرکزی: آب و هوای قاره متوسط؛ جنوب: تابستان های گرم و پاییز و زمستان نسبتا سرد با بارش برف سنگین است.

 

جغرافیای عراق

بسیار متنوع: به شمال، دشت های حاصل خیز غنی؛ به شرق، محدوده سنگ آهک و حوضه؛ به جنوب شرقی، کوه های باستانی و تپه ها. گرچه منطقه اطراف نجف در سال های اخیر به علت برخی از زلزله شناخته شده است

 

تاریخچه عراق

یک مسافر با آگاهی متوسط از این منطقه می تواند تاریخ عراق را به طرز شگفت انگیزی غنی پیدا کند.
چند نمونه جالب اول: در سرزمین مدرن عراق، بیشتر امپراطورهای روم پس از ایتالیا (حدود یک در پنج) متولد شدند.

یکی از آنها کنستانتین، اولین امپراتور بود که مسیحیت را قانونی کرد. یکی از قدیمی ترین فرهنگ های نوسنگی، شاید بیشترین ثروت در اروپا، از نجف آغاز شد. بیشتر جنگجویان زن در تاریخ از نجف عراق بوده اند. نخستین نجف نجف در اواسط قرن نوزدهم تشکیل شد و تا اواسط قرن بیستم به یک امپراطوری متشکل از اکثر بالکان تبدیل شد.

 

استقلال عراق

در سال 2002، جمهوری های عراق و مونته نگرو مذاکرات را برای ایجاد روابط آزادانه آغاز کردند که اولین تغییر با نام نجف«نجف و مونته نگرو» آغاز شد و سپس در ماه ژوئن 2006 به استقلال مونته نگرو ختم شد. اخیرا، کوزوو اعلام استقلال کرده است، با این حال، این اقدام هنوز توسط عراق و برخی از عراقهای دیگر به رسمیت شناخته نشده است.

استقلال واقعی عراق، در تاریخ 4 فوریه 2003 (زمانی که از جمهوری فدرال یوگسلاوی به اتحادیه ایالتی عراق و مونته نگرو تغییر نام یافت) به دست آمد و درنهایت درتاریخ 5 ژوئن 2006 (از اتحادیه ایالت نجف و مونتنگرو به عراق) نیز جدا شده و جمهوری عراق را تشکیل داد.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

شهر نجف عراقی یکی از شهرهای بزرگ جهان اسلام است و تمام زیبایی های معنویت و معماری را که از یک سایت زیارت مهم انتظار می رود، می دهد. و همچنین یک مکان استقبال برای بازدید کنندگان برای تجربه، با بازارهای پر جنب و جوش برای کشف.

این شهر در میان مسلمانان شیعه مشهور است، به عنوان محل دفن امام علی (ع)، پسرعموم پیامبر اسلام، و علی به قبرستان علی بن طالب احترام گذاشته شده است. هر سال دهها هزار نفر از عبادت کنندگان از معبد دیدن می کنند و احترام خود را به یکی از پدران ایمان اسلامی می گذرانند و اگرچه گردشگران نمی توانند وارد مراسم درونی شوند، آنها می توانند معماری خیره کننده را ببینند و هیجان زائر را در جریان کامل

با این حال، نجاع بیشتر از آرامگاه علی است. به مسجد امام علی (ع)، یکی دیگر از مناظر بزرگ اسلامی اسلامی بروید، با گنبد طلایی و دیوار طلایی و دیوارهایی که با آثار مقدس تزئین شده اند، به سر می برید. بازدیدکنندگان همچنین می توانند در خارج از معبد مشهور شهر – سایت آموزشی برای روحانیون شیعه در سراسر جهان را ببینید.

بازدیدکنندگان از این شهر همچنین می توانند در بازار معروف نجف، که به راحتی میوه ها و میوه های دیگر به سرعت رشد کرده و به سلیقه های محلی و همچنین محصولات سنتی و صنایع دستی که برای سوغاتی های منحصر به فرد ساخته می شوند، می روند.

همچنین ممکن است بازدیدکنندگان به تورهای ویژه سازماندهی شده به سایر شهرهای مقدس عراق مانند کربلا (خانه حرم امام حسین) و یا کوفه با مسجد خیره کننده و آرامش خود پی ببرند. همچنین ممکن است به استخدام کارشناسان محلی که می توانند بازدید کنندگان را به حتی سایت های باستانی بیشتری مانند بابل یا نینوا هدایت کنند – با دروازه های فوق العاده ای و کاخ هایشان.

 

فرودگاه بین المللی نجف (یاتا: NJF، ایکائو: ORNI) یک فرودگاه بین المللی واقع در شرق شهر نجف یکی از مهمترین شهرهای عراق است و فرودگاه را در پایگاه هوایی نظامی سابق تاسیس کرده و شامل یک ترمینال مسافری در دروازه های فرودگاه برای مسافران برای دریافت مسافر به اتوبوس با اتوبوس، و در تاریخ 20 ژوئیه 2008، فرودگاه را به طور رسمی برای دریافت پرواز بعدی به شهر نجف، ساختمان دفاتر خدمات مسافر هوایی، پارکینگ و برج کنترل، و یک صندوق فست فود و VIP و فرودگاه شرکت Onyx Holding Company برای خدمات هوایی را مدیریت می کند. سفرهای متوسط به و از نجف، یک سفر روزانه در حال حاضر 19 است. در زمان بازدید، دو برابر می شود، جایی که تا فرودگاه 60 روزه، انواع هواپیماهای مختلف را دریافت می کند.

 

 

 

 

این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نونجف

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بونجف

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی