Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما وان ترکیه

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

بلیط لحظه آخری وان

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه
بلیط به تمام وان های ترکیه
رزرو و خرید بلیط هواپیما به وان ترکیه

رزرو هتل در تمام وان های ترکیه
قیمت و رزرو هتل در ترکیه وان و دریافت واچر

دریافت ویزا ترکیه
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای وان و ترکیه
شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط وان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و وانوجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در ترکیههای مختلف هستند.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

کانال تلگرام بلیط لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری از کانال زیر استفاده کنید

تلفن تهران 02186037167

ایران 09129344345

بلیط لحظه آخری چارتری

اطلاعات لازم درباره قیمت ارزانترین بلیط های لحظه آخری، بصورت روزانه در کانال تلگرام بلیط لحظه آخری درج می گردد

کانال تلگرام بلیط های لحظه آخری گرجستان: salvatravel@

وبسایت خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و ارزان قیمت: www.stkt.ir

 

ارزانترین قیمت بلیط ترکیه

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به وان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وان به وان پرواز می کند .
هواپیمایی تروان Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در وان به وانپرواز می کند .
هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به وان پرواز می کند .
هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به وانپرواز می کند .
هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به وان پرواز می کند .
هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به وان پرواز می کند .
هواپیمایی لوفت هانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به وان پرواز می کند .
هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به وان پرواز می کند .
هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به وان پرواز می کند .
هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به وان پرواز می کند .
هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به وان پرواز می کند .
هواپیمایی ایر صربیا Air Serbia Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی وان و پرواز از ترکیههای اروپایی به وان و بلعکس مناسب می باشد .
توجه داشته باشید سالوا سفر نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط وان از سالوا سفر خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به وان های پر تردد وان از ترکیه آمده است:

وان به ترکیه: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس – تروان – آژین – امارات – فلای دبی – الاتحاد – قطری – لوفتهانزا – ایرفلوت – اتریشی – آلیتالیا و ایر صربیا با یک توقف به وان وان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به ترکیه از وان:

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر ترکیه خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت وان استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط ترکیه جریمه های سنگینی دارد .

 

 

ترکیه در وان واقع در کره زمین و یک ترکیه دیدنی است است. ترکیه وان بنیان گذار و یکی از شش جمهوری فدرال سوسیالیست جهان بود.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

ترکیه وان توسط مونته نگرو به سمت جنوب، بوسنی و هرزگوین به غرب، بلغارستان به جنوب شرقی، کرواسی به شمال غربی، مجارستان به شمال، مقدونیه و آلبانی به جنوب و رومانی در شمال شرقی احاطه شده است. وان در مسیر اصلی خطوط ترکیه های اروپای مرکزی و شرق نزدیک (نسبت به اروپای غربی) واقع شده است.

 

خرید اینترنتی بلیط ترکیه از وان

گردشگران تابستانی دوست دارند وقت خود را در وان صرف کنند و از طبیعت بسیارزیبای پارک های ملی در سراسر وانلذت ببرند. در زمستان، آنها از استراحتگاه های کوهستانی بیشتر استفاده می کنند (یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا در ترکیه قرار دارد، که به عنوان یکی از بهترین مکان های اسکی در اروپا شناخته می شود).

 

همچنین بسیاری از استراحتگاه های دارای استخر و چشمه های آبگرم در این وان وجود دارد. وان ها مردمانی خونگرم هستند، مخصوصا نسبت به خارجی ها، آنها از گردشگران بسیار استقبال می کنند، زیرا هنوز تعداد زیادی از پتانسیل های گردشگری برای معرفی به خارجیان وجود دارد.

 

اکثر ترکیه ها انگلیسی صحبت می کنند و مشتاق آن هستند که انگلیسی تمرین کنند (اما سالمندان بیشتر احتمال دارد به زبان آلمانی و / یا فرانسوی صحبت کنند)، بنابراین شما می توانید منظور خود را با زبان های مختلف بیان کنید.

اکثر گردشگران در تابستان به ترکیه می آیند و اغلب می توانید در خیابان های وان، توریست های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی را ببینید و گفتگوهایی به این زبانها بشنوید. وان ترکیهی زیبا با جاذبه های جالب است هنوز نه تنها توسط بازدیدکنندگان، بلکه توسط بسیاری از وانی ها نیز کشف نشده است.

 

جاذبه های دیدنی وان

وان طبیعت جالبی دارد با بسیاری از کوه ها و دریاچه ها و پیست های اسکی که در بسیاری از فیلم های سینمایی از آن استفاده شده است، مثلا فیلم دکتر ژیواگو. هفده امپراتور روم در قلمرو وان امروزی متولد و حکومت کرده اند که همه آثار کاخ ها و قصرهای ترکیه در وانموجود است.

شاید بهتر باشد بگوییم که قدیمی ترین وانک های مسکونی بشر در اروپا و در وان بوده اند. سد “آبی” هیدرو الکتریکی غول پیکر بنام “دیرداپ” در ترکیه وجود دارد که دریاچه پشت آن کیلومترها وسعت دارد.

جاده معروف ترکیه که از وان به شرق توسط امپراطورروم ساخته شده بود در این وان است. ترکیه در تقاطع تاریخ اروپا است و به همین ترتیب، ترکیبی از فرهنگ ها، قومیت ها و ادیان است. مردم ترکیه، بر خلاف اخباری که بدلیل جنگهای داخلی شایع شد، یکی از مهمان نواز ترین و استقبال کننده ترین مردم جهان هستند.

 

 

ترکیه به وان لحظه آخری و چارتری

به تازگی، وان به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ اروپا شناخته شد. وان اخیرا میزبان مسابقه یوروویژن بود و این وان ورزشکاران بنام جهان مانند جوکوویچ، یانکوویچ و ایوانویچ را معرفی کرد که سفیران صلح جهانی هستند.

مکان های جذاب دیگری در جاهای دیگر وجود دارد، اما ترکیه دارای یک روح بخصوص است که به ندرت در جای دیگر پیدا می شود و همراه با آثار فرهنگی مختلف، برای مسافرت بسیار خوب است.

 

وان ترکیه

آب و هوای ترکیه

در شمال: آب و هوای قاره ای (زمستان های سرد و تابستان های گرم و مرطوب با بارش باران خوب)؛ بخش مرکزی: آب و هوای قاره متوسط؛ جنوب: تابستان های گرم و پاییز و زمستان نسبتا سرد با بارش برف سنگین است.

 

جغرافیای ترکیه

بسیار متنوع: به شمال، دشت های حاصل خیز غنی؛ به شرق، محدوده سنگ آهک و حوضه؛ به جنوب شرقی، کوه های باستانی و تپه ها. گرچه منطقه اطراف وان در سال های اخیر به علت برخی از زلزله شناخته شده است

 

تاریخچه ترکیه

یک مسافر با آگاهی متوسط از این منطقه می تواند تاریخ ترکیه را به طرز شگفت انگیزی غنی پیدا کند.
چند نمونه جالب اول: در سرزمین مدرن ترکیه، بیشتر امپراطورهای روم پس از ایتالیا (حدود یک در پنج) متولد شدند.

یکی از آنها کنستانتین، اولین امپراتور بود که مسیحیت را قانونی کرد. یکی از قدیمی ترین فرهنگ های نوسنگی، شاید بیشترین ثروت در اروپا، از وان آغاز شد. بیشتر جنگجویان زن در تاریخ از وان ترکیه بوده اند. نخستین وان وان در اواسط قرن نوزدهم تشکیل شد و تا اواسط قرن بیستم به یک امپراطوری متشکل از اکثر بالکان تبدیل شد.

 

استقلال ترکیه

در سال 2002، جمهوری های ترکیه و مونته نگرو مذاکرات را برای ایجاد روابط آزادانه آغاز کردند که اولین تغییر با نام وان«وان و مونته نگرو» آغاز شد و سپس در ماه ژوئن 2006 به استقلال مونته نگرو ختم شد. اخیرا، کوزوو اعلام استقلال کرده است، با این حال، این اقدام هنوز توسط ترکیه و برخی از ترکیههای دیگر به رسمیت شناخته نشده است.

استقلال واقعی ترکیه، در تاریخ 4 فوریه 2003 (زمانی که از جمهوری فدرال یوگسلاوی به اتحادیه ایالتی ترکیه و مونته نگرو تغییر نام یافت) به دست آمد و درنهایت درتاریخ 5 ژوئن 2006 (از اتحادیه ایالت وان و مونتنگرو به ترکیه) نیز جدا شده و جمهوری ترکیه را تشکیل داد.

 

 

این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری وان

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری وان

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نووان

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بووان

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

 

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وان، هرکسی در هرزمانی می‌تواند دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشد. یکی به خاطر لذت بردن از فضا و طبیعت وان به این شهر سفر می‌کند، دیگری برای خرید لباس‌های مارک‌دار و ارزان و یکی دیگر هم برای آشنایی با بخشی از تاریخ و تمدن کشور ترکیه. به همین سبب، در این مطلب سعی کرده‌ایم به بررسی پرواز تهران وان بپردازیم و شمارا چندوچون این پرواز خارجی آشناسازیم.

پرواز تهران وان و نحوه انجام آن

این روزها علاقه خاصی برای خرید بلیط هواپیما وان در بین اکثر مردم ایران دیده می‌شود. زیبا و تاریخی بودن این شهر ازیک‌طرف، ارزان بودن اجناس در آن از طرف دیگر و در کنار این‌ها، نزدیکی وان به شهرهای ایران، عواملی هستند که سبب افزایش محبوبیت این شهر شرقی ترکیه در بین ایرانی‌ها شده است.

پرواز تهران وان و نحوه انجام آن

این روزها علاقه خاصی برای خرید بلیط هواپیما وان در بین اکثر مردم ایران دیده می‌شود. زیبا و تاریخی بودن این شهر ازیک‌طرف، ارزان بودن اجناس در آن از طرف دیگر و در کنار این‌ها، نزدیکی وان به شهرهای ایران، عواملی هستند که سبب افزایش محبوبیت این شهر شرقی ترکیه در بین ایرانی‌ها شده است.

 

 

سفر به وان

شهر وان در سواحل شرقی دریاچه وان در ترکیه قرار دارد؛ دریاچه‌ای با آب‌های شور که بزرگترین دریاچه ترکیه است و به دریای وان شناخته می‌شود. زیبایی‌هایی که این دریاچه برای وان به همراه آورده و کوهستان‌های اطراف شهر، همگی دست به دست هم داده تا طبیعت زیبایی در این شهر در انتظار گردشگران باشد. البته تنها طبیعت زیبا نیست که همگان را به این شهر می‌کشاند، آثار تاریخی در این شهر که زمانی پایتخت پادشاهی ارمنستان بوده، جایگاهی ویژه دارد.
وان به دلیل نزدیک بودن به ایران همیشه یکی از مقاصد گردشگری برای هموطنان‌مان است؛ به خصوص هموطنان بخش شمال غربی کشور که به راحتی و از طریق مرزهای زمینی می توانند به این شهر سفر کنند. وان به لطف قرار داشتن در ترکیه مقصدی مناسب برای خرید است؛ همه عاشقان بازار و خرید در کشور می توانند به جای سایر شهرهای توریستی ترکیه، وان را برای سفر انتخاب کنند و در کنار خرید از طبیعت زیبا و دیدنی های شهر نیز لذت ببرند.

آب و هوای وان

شهر وان در شرق دریاچه وان قرار دارد و با داشتن 1640 متر از سطح دریا و احاطه شدن در میان کوه‌ها، آب‌و‌هوایی سرد و سخت دارد. اواسط پاییز تا اواخر زمستان اغلب دمای هوا شب‌ها به زیر صفر می‌رسد. بهار و تابستان اما کم کم سرما جای خود را به هوایی ملایم و مطبوع می‌دهد. در گرم‌ترین روزهای تابستان گاهی هوا بالای 30 درجه می‌رود اما اغلب روزها حتی در تابستان دمای هوا در ظهرها هم به 30 درجه نمی‌رسد.

بهترین زمان سفر به وان

بهتر است اول از همه بدانید که اگر قصد سفر تفریحی به این شهر را دارید فکر سفر در زمستان و سرمای شدید شهر را از سر به در کنید. حتی اوایل بهار هم هوا سرد است و اگر می‌خواهید به وان سفر کنید باید لباس گرم همراه خود داشته باشید. اما اواخر بهار و اوایل تابستان بهترین زمان سفر به وان است؛ هم از طبیعت زیبای دریاچه لذت خواهید برد و هم می‌توانید در شهر به‌راحتی به گشت‌وگذار بپردازید.

جاذبه‌های گردشگری وان

شهر وان به خاطر قرار گرفتن در کنار دریاچه وان و داشتن آب و هوای خوب در تابستان از یک طرف و لذت خرید در ترکیه از طرف دیگر بین دوستداران سفر و گردشگری طرفداران زیادی دارد. اما در وان جاذبه های تاریخی و آثار باستانی نیز به چشم می‌خورد؛ آثاری که نباید از دیدن آنها غافل شد.

  قلعه وان
  کلیسای آمریکایی قدیمی
  شهر قدیمی توهپا
  سواحل دریاچه وان
  جزیره آکدامار
  موزه وان

راهنمای خرید بلیط هواپیما

  جستجوی بلیط هواپیما

برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط وان، در قسمت جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبداء، مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو، لیست پروازها نمایش داده می‌شود. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

  رزرو بلیط هواپیما

در نتایج جستجو بر اساس شرایط انتخابی شما، لیست بلیط‌ها از ارزان قیمت‌ترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت و ورود، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت وان هستید و یا دلتان می‌خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می‌توانید نتایج جستجو را بر اساس تعداد توقف‌ها، خطوط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه‌ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می‌توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط وان در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

به همراه بلیط هواپیما می‌توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید.

  فرودگاه‌های وان

لیست فرودگاه‌های وان در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می‌شوند، در صورتی که برای سفر به وان، فرودگاه برای شما مهم است می‌توانید با استفاده از فیلترینگ، فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

  فرودگاه فرید ملن

  بلیط ارزان قیمت وان

قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

اگر می‌خواهید بلیط وان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین مدنظر خود را انتخاب کنید.

مراکز خرید وان

قیمت پایین کالاها در ترکیه، همیشه این کشور را مقصدی جذاب برای خرید تبدیل کرده است و وان هم به عنوان شهری در این کشور و نزدیک بودن به کشورمان با استقبال خوب ایرانی‌ها مواجه شده است.

  آتایوس سیلور
  آیدین پریهام آ وی ام
  مرکز هرید تورکاز آ وی ام

رستوران های وان

خوردن غذاهای ترکی و خوشمزه در وان نباید فراموش شود؛ غذاهایی که معمولا تنها در ترکیه پیدا می شود و در وان هم ارزان تر از سایر شهرهای توریستی ترکیه است. برخی از رستوران‌های وان از بقیه معروف‌ترند که آنها را نام می‌بریم.

  رستوران الیت
  رستوران تپه اوکا کباسی
  رستوران کمپانی
در هتل با ما می توانید بطور کاملا آنلاین قیمت بلیط هواپیما به وان را فقط در چند ثانیه بیابید و با چند کلیک تمامی مراحل خرید آنلاین پرواز وان را تکمیل کنید. ما بیش از ۹۰۰ ایرلاین داخلی و خارجی را برای پیدا کردن بهترین مسیر و پایین ترین قیمت پرواز وان برای شما جستجو می کنیم. پس از جستجو تمامی پروازهای موجود به ترتیب قیمت لیست می شوند و شما با کمک فیلترهای روی سایت می توانید بلیط مورد نظرتان را سریع بیابید و با کارت شتاب رزرو کنید. از بلیط های چارتری وان گرفته تا بلیط بیزنس کلاس، همه و همه را با تخفیف های باور نکردنی اینجا بیابید.

بلیط لحظه آخری شهر وان ترکیه

حدفاصل بین تهران و وان فقط 783 کیلومتر عنوان می‌شود؛ اما نبود خط هوایی مستقیم تهران وان باعث ایجاد توقف و طولانی شدن پرواز بین این دو شهر می‌گردد. به‌طورکلی پرواز تهران وان از طریق شهرهای استانبول و آنکارا انجام‌شده و عوامل مختلفی در کاهش یا افزایش زمان این پرواز خارجی تأثیرگذارند.
خطوط هوایی ترکیش ایر و پگاسوس عهده‌دار انجام پرواز خارجی تهران وان هستند که در ادامه به بررسی خدمات و قیمت بلیط هواپیما وان در این شرکت می‌پردازیم. شما نیز می‌توانید با مقایسه پروازهای این دو ایرلاین، مناسب‌ترینشان را برای سفر خود برگزینید. نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که کلیه زمان‌های ذکرشده هم برای پروازها و هم برای توقف‌ها تقریبی هستند و در اثر عواملی مثل نوع پرواز و همچنین تغییرات آب و هوایی و بسیاری از فاکتورهای دیگر، مطمئناً دستخوش تغییر خواهند بود.
پروازهای تهران وان شرکت پگاسوس معمولاً با یک توقف در فرودگاه استانبول انجام می‌گردد. پرواز اول که اغلب با یک ایرباس A320 و در عرض 3 ساعت و 15 دقیقه انجام می‌شود، مسافران را از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن استانبول منتقل می‌کند. در ادامه، پرواز دوم هم با یک فروند بوئینگ 737 و با مدت‌زمان 2 ساعت، خریدا بلیط هواپیما وان به این شهر می‌رساند. لازم به ذکر است حدود 3 و 25 دقیقه هم‌زمان توقف در بین پرواز است.

خطوط هواپیمایی شهر وان برای پرواز تهران

اما در بین پروازهای این شرکت گاهی، پروازهایی با دو توقف هم دیده می‌شود. غالباً در پروسه این پروازها هم بعد از رفتن به استانبول از تهران، پروازی به سمت فرودگاه اسن‌بوغا آنکارا ترتیب داده می‌شود و سومین پرواز، مسافران را به وان منتقل می‌کند. با توجه به وجود دو توقف در این پرواز، زمان آن‌هم بیشتر از بقیه بوده و 8 تا 12 یا 13 ساعت طول می‌کشد.
نکته آخر در مورد پگاسوس ایر این است که در پروازهای این شرکت امکاناتی مثل وای فای و پریز برق در کنار صندلی وجود ندارند. فضایی هم که برای گذاشتن پاها در هواپیماها تعبیه‌شده، 71 تا 74 سانتی‌متر است.
شرکت ترکیش ایر فعالیت بیشتری نسبت به پگاسوس درزمینهٔ پرواز تهران استانبول دارد. ضمن اینکه باوجود امکاناتی مثل وای فای، پریز برق، پخش ویدئو (در صورت درخواست) و 79 سانتی‌متر فضا برای پاها، بسیاری از مسافران علاقه‌مند به خرید بلیط هواپیما وان از این شرکت هستند. شرکت مدنظر هم مثل پگاسوس پروازهایی با یک و یا دو توقف را تقدیم مسافرانش می‌کند. با این تفاوت که علاوه بر فرودگاه صبیحه گوکچن، گاهی پروازهایی را نیز به فرودگاه آتاتورک استانبول ترتیب می‌دهد.

پرواز اکونومی شهر وان چیست؟

در پروازهای اکونومیک تهران وان ترکیش ایر معمولاً از ایرباس A333 برای رفتن به استانبول و از بوئینگ 737 برای انتقال پرواز از استانبول به آنکارا یا وان استفاده می‌شود. با توجه برنامه پرواز و تعداد توقف‌ها ممکن است روی‌هم‌رفته زمان پرواز بین 8 تا 14 ساعت باشد که البته همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد تخمین این زمان به عوامل بسیار زیادی وابسته است.

با توجه به اطلاعات ذکرشده، شما می‌توانید مناسب‌ترین بلیط هواپیما وان را برای خود انتخاب کنید. بد نیست در آخر این را هم بدانید که پروازهای شرکت پگاسوس به دلیل نبود امکانات مختلف تا حدودی مقرون به‌صرفه‌تر هستند. پس در کل اگر چندان به امکانات جانبی پرواز نیازی نداشته باشید، می‌توانید حساب ویژه‌ای روی بلیط هواپیما ارزان پگاسوس ایر بازکنید. البته بعضی‌ها بلیط هواپیما ترکیه را تهیه می‌کنند و سپس از روش زمینی برای رفتن به وان استفاده می‌کنند.

 

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی