شرکت سالوا سفر

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد

چرا به کوش آداسی سفر کنیم؟

بلیط هواپیما 22 بهمن

بلیط هواپیما 22 بهمن ماه 1396

?چرا به کوش آداسی سفر کنیم؟

– کوش آداسی شهری در ترکیه است که به سواحل شنی خوش آب و رنگ، جنگل‌های سبز کاج کنار دریا، خیابان‌های گلکاری شده و خورشید تابانش معروف است.

– برای سفر به آن نیازی به ویزا نیست. یک مقصد ساحلی در دسترس!

– امکانات تفریحی کوش آداسی با آب و هوای فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای چند روز تعطیل باشد. اینجا ییلاق مردم ترکیه است!

– یکی از بزرگترین پارک‌ های آبی دنیا «آدالند» در این شهر قرار گرفته و اگر کمی اهل هیجان هستید در این پارک حسابی هیجان زده می‌شوید.

– با سفر به کوش آداسی می‌توانید روی آب‌های دریای اژه کشتی سواری کنید، در دنیای زیر آب غواصی کنید و زیباترین غروب‌ها را ببینید.

– البته اگر اهل خرید هستید هم این شهر راضی‌تان می کند. گشت‌ و گذار در بازار قدیمی کوش آداسی با کلی جنس و سوغاتی جورواجور سرگرم کنندست.

– این شهر دیدنی‌های باستانی کم ندارد، با سفر به آن می‌توانید به تماشای کاروانسرای سیصدساله اوکوزمحمدپاشا، حمام ششصدساله بلدیه و ویرانه‌های باستانی شهر «افسوس» بزگرترین مجموعه به جامانده از تمدن یونانیان در مدیترانه شرقی بروید.

– میلتوس از بزرگترین بندرهای باستانی است که قدمت آن به دوران هلنیستی برمی‌گردد. جاذبه ی اصلی میلتوس، تئاتر آن است که تاریخچه‌ی آن به دوران یونان باستان برمی‌گردد!

– بسیاری از گردشگران، کوش آداسی را به جزیره ی کبوتر آن می‌شناسند. جزیره کبوتر در فاصله‌ی بسیار کمی از بندرکوش آداسی قرار گرفته و در آن بقایایی از یک قلعه ی نظامی قرن سیزدهمی را می‌توان دید.

– بهار و تابستان در کوش آداسی با نسیم خنک و مطبوع دریای اژه حالتان را حسابی خوب می‌کند.

 

☎️تلفن تماس : 02186037167
?موبایل: 09128943243
@salvatravel