Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران
>

« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

نکات ضروری و مهم پرواز به همراه نوزاد

آموزش های پرواز به همراه نوزاد

آموزش های پرواز به همراه نوزاد

 

آموزش ها و توصیه ها به هنگام پرواز به همراه نوزاد و کودک

فکر پرواز در نوزادان باعث می شود یکی از بزرگترین استرس هایی که پدر و مادر در هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات خانوادگی با آن مواجه می شوند. مادران در مورد مسافرت در هواپیما با نوزادان نوزاد خود نگران هستند؛ زیرا بسیار حساس هستند. اندیشه مسافرت با نوزادان تازه متولد شده در یک هواپیما برای مادران جدید و نوزادان بسیار مؤثر است. آنچه مادران جدید باید بدانند این است که چگونه قبل از پرواز خوب آماده شوند.

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

پس از زایمان یک احساس خستگی وجود دارد که بسیاری از مادران پس از زایمان به طور کامل بهبودی نداشته باشند. در اینجا ده راهنمایی است که می تواند به یک مادر مسافرت کمک کند که ترتیب خوبی داشته باشد و یک پرواز بدون مشکل با نوزاد داشته باشد و همچنین برای مادر و نوزاد متولد شده باشد.

 

 

1. چه کاری باید انجام دهید قبل از پرواز و چه چیزی را برای نوزاد و مادر

بسته به اینکه شیر مادر یا تغذیه با شیر مادر کودک را تهیه کنید، اطمینان حاصل کنید که چیزهایی مانند آب گرم در یک فلاسک، پودر فرمول شیر، بطری های تغذیه و سایر مواد ضروری بسته شده اند. حمل اضافی منابع، زیرا گاهی اوقات پرواز ها به منظور جلوگیری از خروج از برنامه به تأخیر می افتند، و باعث می شود که شما تازه متولد شده اید که غذا را در هوا گریه کنید. همچنین اطمینان حاصل شود که شما لباس و پوشک کافی برای نوزاد داشته باشید.

پزشکان توصیه می کنند که نوزادان سر خود را بر روی یک بالش بسوزانند تا راحتی را در طی تغذیه افزایش دهند. معمولا هواپیماها بالش را ارائه نمی دهند، و اگر آنها آنها گاهی لغزنده و کوچک هستند. بنابراین توصیه می شود که بالش کودک خود را حمل کنید. علاوه بر این، اگر ممکن است، شما می توانید پتو عزیزان و یا پیمانکاران هواپیما را بسازید تا یک بالش راحت و نرم داشته باشید که در هنگام تغذیه کودک را در موقعیتی راحت نگه دارد.

 

خرید اینترنتی بلیط نوزاد

خرید اینترنتی بلیط نوزاد

 

 

2. چگونه یک بلیط برای یک نوزاد جدید رزرو کنیم؟

نوزادان معمولا اجازه می دهند تا بدون هیچ گونه آزمایش یا تایید پزشکی، تا زمانی که کمتر از هفت روز هستند، سفر کنند. هنگام رزرو یک بلیط جدید، شما باید نام و تاریخ تولد خود را برای مطابقت با الزامات خطوط هوایی برای اطلاعات پرواز امن مورد نیاز است. رزرو به شما نیاز دارد که اطلاعات مربوط به نوزاد را همراه با جزئیات خود قرار دهید. همچنین، گزینه های صندلی مورد نظر را مشخص کنید، با توجه به اینکه مقررات و هزینه های پرواز با نوزاد از هواپیمایی به خطوط هوایی متفاوت است.

هنگام رزرو بلیط های هواپیمایی، فراموش نکنید که نوزاد خود را به عنوان یک مسافر اضافه کنید. در صورت رزرو از طریق تلفن، شما به سادگی به نماینده اطلاع دهید که با یک نوزاد جدید مسافرت می کنید. قبل از رزرو پرواز، مطمئن شوید که برای اولین بار در هزینه های اضافه شده برای یک صندلی نوزاد یا دامان چک کنید. تمام خطوط هوایی معمولا هزینه ای برای نوزادانی که در پروازهای بین المللی پرواز می کنند، هزینه می کنند. پس از رزرو یک صندلی برای نوزاد، شما مجاز به آوردن صندلی مورد تایید در هواپیما برای نوزاد برای در طول پرواز نشستن. حتی اگر قبلا از تاریخ تولد نوزاد مطلع شده باشید، احتمالا باید ثابت کنید که کودک کمتر از دوسال سن دارد. حتی اگر قبل از آن قبلا ثبت نام کرده اید، گواهینامه تولد همراه با پاسپورت و شناسه خود را در ورود چک کنید.

 

 

تغدیه نوزاد در هواپیما به چه صورت باید باشد؟

اکثر توالتهای هواپیمایی با یک میز در حال تغییر است. اگر شما سعی می کنید پوشک بچه خود را روی صندلی مسافر تغییر دهید، ممکن است به نظر شما کثیف از مسافرین نجات پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که پوشک به اندازه کافی حمل می کنید. تغذیه با شیر مادر در پرواز نیز آسان است، زیرا خطوط مقرراتی توسط خطوط هوایی وجود ندارد. هنگام برداشتن یا در هنگام فرود، گوش کودک آسیب می زند، بنابراین یک ایده خوب این است که بطری خوراک یا شیردهی نوزاد را هنگام فرود و کوه بشویید. این باعث می شود نوزاد به بلع شود که به طور معمول باعث فشار بر گوش کودک می شود. اگر در این زمان غذا ندهید، سعی کنید اطمینان حاصل کنید که آنها روی یک پستاندار سوار می شوند.

 

 

مهم است که پوشک را یکبار پس از تولد نوزاد یا پواس جدید تغییر دهید. با این حال، باید پوشک را حدود ده دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما تغییر دهید. این به این دلیل است که ممکن است هواپیما حتی تا یک ساعت در باند فرودگاه صبر کند. تغییر پوشک قبل از سوار شدن، تضمین می کند زمان زیادی را قبل از تغییر بعدی دارید.

 

4. زمان مناسب برای پرواز را انتخاب کنید

پس از چند روز اول از تولد مادر شروع به درک الگوی خواب کودک می کند. با این حال، با تولد نوزاد، تغییرات بسیار مکرر است و نمی توان پیش بینی کرد. حتی با این وجود، هنوز می توانید مطمئن ترین زمان را که نوزاد به خواب می رود یا آرام تر می کند. این می تواند به شما در برنامه ریزی پرواز خود را با توجه به بهترین زمان برای کودک. پرواز های صبح زود بهتر از زمانی است که نوزادانی که قادر به خواب در شب نباشند معمولا از قسمت اول صبح در خواب می خوابند.

 

5. صندلی پنجره را انتخاب کنید

در حالی که با نوزاد تازهکار در جیب شما مسافرت می کند، صندلی پنجره بهترین است. توصیه می شود، زیرا کودک شما آرام تر می شود، حریم خصوصی کمی پیدا می شود، و زمانی که آنها مایل به حرکت هستند، اختلالاتی از سوی مسافران دیگر ایجاد می شود.

 

 

 

6. چگونه یک نواخت کودک را بپرسید

تغدیه مناسب کودک مانند یک تخت کوچک است که می تواند در هواپیما نصب شود. یک باسینت می تواند به صرفه جویی در زندگی کمک کند، زیرا به راحتی مادر و کودک می خوابند، به خصوص اگر پرواز طولانی تر از 12 ساعت باشد. برای اطمینان از اینکه یک بالش مسافرتی را دریافت می کنید، باید زودتر رزرو کنید. رزرو می تواند بر روی تلفن ساخته شده به طوری که بلیط کودک شما می تواند به شما در نقطه ای به شما داده شود. در طول مرحله رزرو، باید درخواست صندلی خود را با یک اسباب بازی تهیه کنید. در فرودگاه فرض نکنید که شرکت هواپیمایی نوزاد را در نظر بگیرد. پس از رزرو، چندین بار تماس بگیرید تا یادآوری آنها را ادامه دهید و مطمئن شوید که تنظیم شده است. باسینت رایگان است و معمولا پس از برداشت و نصب قبل از فرود نصب شده است.

 

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

7. به نوزاد خود در پرواز مایعات شیرین بدهید

شرکت های هواپیمایی ایران محدودیت هایی را در مورد انواع مایعات در هواپیما اعمال کرده است. بنابراین مهم است که خودتان را با محدودیت ها آشنا کنید. هنگام عبور از امنیت، شما باید تمام آبمیوه ها، کرم ها و مایعات را از چمدان خود حذف کنید. بطری های آب مجاز نیستند شما فقط مجاز به آوردن مقدار قابل توجهی از مایع است.

 

 

 

 

8. پوشاندن لباس مناسب به تن نوزاد در هنگام پرواز

شما و کودک شما باید به شیوه ای ساده لباس کنید. کفش های خود را بپوشانید که می توانید به راحتی آن را لغو کنید و به راحتی آن را لغو کنید زیرا موجب صرفه جویی در وقت شما می شود. از پوشیدن لوازم جانبی مانند کمربند اجتناب کنید زیرا نمیخواهید کودک خود را از یک بسته بندی دور نگه دارید تا از طریق بررسی امنیت دریافت کنید.

 

 

توصیه های ضروری پرواز برای نورادان زیر 2 سال

توصیه های ضروری پرواز برای نورادان زیر 2 سال

 

وسایل ضروری نوزاد را در پرواز همراه داشته باشید

هنگام مسافرت با یک کودک، شما اغلب برای دسترسی به سرویس های ویژه ای برای ساده کردن دسترسی به آن دسترسی خواهید داشت. مراقب دسترسی ویژه امنیتی باشید که اجازه می دهد یک مادر با یک کودک برای دور زدن صف های طولانی باشد. اکثر شرکت های هواپیمایی به والدین با نوزادان اجازه می دهند تا قبل از مسافران دیگر به هیئت مدیره بپیوندند

 

10. از مهمانداران کمک بخواهید

اگر به هر گونه کمک نیاز دارید همیشه مهم است که بپرسید زیرا ستاد پرواز برای کمک است. پس از آن با مورچه ها پرواز می کند، برای کمک به شما وقت نمی گذارید و اگر به آن نیاز دارید، سخت تر می شوید.

 

 

 

salva safar

با صرف کمترین زمان می توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری خود را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید.....پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت بلیط + خرید آنلاین و غیر حضوری ....از هر شهری که هستید می توانید به تمامی شهر های ایران و کلیه کشور های جهان در هر ساعت از شبانه بلیط خود را رزرو کنید ....• بلیط لحظه آخری ارزان قیمت • قیمت آنلاین بلیط های چارتری ، لحظه آخری و سیستمی • امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی بلیط هواپیما • امکان استرداد بلیط در صورت هرگونه مشکل در مراحل خرید بلیط •پشتیبانی آنلاین و امکان رزرو بلیط از طریق تماس تلفنی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید